Wpis z mikrobloga

@Myrten: No Marco ma już pograne; teraz cała mobilizacja przechodzi na Cruza i po Florydzie Marco powinien dać sobie spokój; szczególnie jak tam wtopi. GOP zrobi wszystko żeby powstrzymać Trumpa i powoli podoba mi się taki obrót spraw, chociaż w dalszym ciągu zwolennikiem Cruza nie jestem, ale Trumpa tym bardziej :)
@Myrten: Ja teraz mam juz tylko nadzieję, że GOP zrobi porządek do 2020 roku i się ogarnie :D No i jak zacznie się teraz wygrany bierze wszystko to będzie ciekawy wyścig między Cruzem a Trumpem, zaczynamy zabawę - dziś chyba 2 do 2.
@Myrten: można powiedzieć, że dla GOP wybory już się zakończyły. Teraz walczą o twarz przy wyborach do parlamentu. Mogą zbudować tylko pozycję na

ej przecież my tego rasiste zablokowalismy, głosujcie na nas ;^)

bo biały dom już przegrali.

W sumie to dobrze, koniec GOP oznacza koniec neokonserw i zmierzch USA jako policjanta świata, daję okejkę.
Ciekawie u demokratów też jest, a Sanders ma jeszcze w cholerę forsy; zobaczymy :D


@Feeps: Hilary ma 300+ superdelegatów po swojej stronie , Sanders ledwie kilkunastu/kilkudziesięciu - więc tutaj mocna strata z jego strony
@adiqoo: w sumie, od czasów Regana są za imigrantami, to on udzielił amnestii 3 milionom nielegalnym ( ͡° ͜ʖ ͡°). W sumie odejście GOP od konserwatyzmu obyczajowego i umiłowania wolnego rynku to już będzie koniec tej partii, a tak z racji na rosnące "mniejszości" po prostu się stanie.