Wpis z mikrobloga

@antros: Zastanawia mnie tylko dlaczego pod każdym wpisem dotyczącym TSa musicie tak o tym wspominać. :)

Swoją drogą, mimo iż siedzieliście na otwartym kanale, to i tak byliście bardzo hermetycznym środowiskiem, które spędzaniem czasu na TSie zastępowało sobie brak towarzyskiego życia w rzeczywistości.
@Famina: każda teza, którą napisałaś jest kłamstwem,
przejrzysz wpisy, zobaczysz że nie pisze tego za każdym razem, a ostatnio nawet chwaliłem zmiany odnośnie niezweryfikowanych;

nie byliśmy hermetycznym środowiskiem najlepszy dowód to taki, że są u nas ludzie którzy przychodzą od paru tygodni, miesięcy roku, dwóch lat itd., cały przekrój staży,a nie jedynie ci sami od lat, hermetyczni to są ludzie w kanale od konkretnej gry, albo kanale na hasło;

ostatni fragment
@Famina: cooo? hermetyczne? ja sobie raz do nich przyszedłem i zostałem, od tak. Bez żadnego wysyłania zdjęć penisa. Kto chciał przyjść to przychodził i jak chciał to został. Boże. To tak jak wpakowanie się na wykopowe piwa, zwykle są jacyś stali bywalcy i jak przychodzisz pierwszy raz to oni się znają i heheszkują, ale jak przyjdziesz raz-dwa to potem możesz już razem z nimi heheszkować, bo więcej o nich wiesz i