Wpis z mikrobloga

via Android
  • 6
@PMV_Norway: dlaczego Cie to rozbraja ujezdzaczu świata i wielki panie znawco który ciśnie beke ze zwykłego pytania początkującej osoby
  • Odpowiedz
M109R


@wodd: kup sobie cos do 500cm. Bojak sie nauczysz to szybko Ci sie znudzi i bedziesz chcial sprzedac. Polecalbym , w takim razie ,dwie drogi.
- albo cos co latwo sprzedac wiec w dobrym stanie, mlodszy rocznik, zadbane, przebieg itp
- albo jak masz ochote troche ostrzej sie "pouczyc" to cos przytartego, do lekkiego remontu ale na chodzie, ze wsiadasz i jedziesz. Wtedy jak sie wylozysz(nie daj Boze) to mniejsza
  • Odpowiedz
@wodd: Początkującemu? Najpierw powiedz ile chcesz na to wydać, do czego tego sprzętu chcesz używać, czego od niego oczekujesz i czy w ogóle masz się w co ubrać bo t-shirt i bermudy to nie jest sprzęt na moto, nawet w 40 stopniowym upale ;).
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Glenroy: zbroja i kask to podstawa i wierz mi ze jie jestem z tych co chcą Jezdzić w klapkach.
Po co? Żeby przemieszczac sie z punktu a do punktu be... a wieczorem na wiosnę o zachodzie słońca wyjechać na miasto
  • Odpowiedz
@wodd: Po za sprawnym sprzetem wedlug mnie jednymi z najwazniejszych sa wyobraznia, szacunek do sprzeta i "przyrody" oraz obiektywna ocena swoich umiejetnosci
  • Odpowiedz