Wpis z mikrobloga

@Emigrant_Ekonomiczny: No własnie tak planuje, ale ojciec panika lekka :D. Stać mnie żeby zapłacić w razie co, ale niechciałbym żeby nagle wzrosło kilkukrotnie.

Ogólnie pismo śmierdzi mocno. Bez polecenia, z drukowanymi pieczątkami sądu. A co najlepsze? Udostępniałem film 2.5 minuty, tak mi napisali.

Na dniach przyjdzie do mnie księgowy, to się popytam co i jak. Ale na 90% zignoruje
  • Odpowiedz
To poważna firma, nie żaden przekręt. Poszłem z tym do prawnika któremu zapłaciłem 200Euro i od tej pory cisza


@KoolMietek: No tak, ale w liście nie ma nic wiarygodnego. Drukowana pieczątka i podpis, żadnego sądowego szajsu.

Jaki czas temu byłeś u prawnika? I na ile Ciebie chcą naciągnąć
  • Odpowiedz
@Szrlh:

Drukowana pieczątka i podpis, żadnego sądowego szajsu.

Bo z sądem to to nie ma nic wspólnego, napisane jest że jeśli nie zapłacisz to zgłoszą to gdzieś dalej.
To takie biuro w którym prawnicy dostają dane że ktoś coś gdzieś seeduje a później piszą listy że ciebie zgłoszą jeśli nie zapłacisz.

Jaki czas temu byłeś u prawnika? I na ile Ciebie chcą naciągnąć


Teraz będzie chyba z 10 miesięcy, pierwszy list
  • Odpowiedz
Poszłem z tym do prawnika któremu zapłaciłem 200Euro


@Szrlh @KoolMietek :O to w tym chodzi żeby złapac naiwnych którzy zapłacą.

Jak to działa:

Firma WF wysyła Ci pismo z karą np. 2k euro ,druczkiem do podpisu i odesłania
Druk ten to tak zwana #!$%@? w którym przyznajesz sie do winy,żałujesz za grzechy,i obiecujesz płacić karę.

@szrlh dlatego mówiłem Ci żebys nic nie odsyłał

W panice szukasz w googlach (Waldorf Frommer HILFE) i
  • Odpowiedz
@Emigrant_Ekonomiczny:
Zalogowalam sie tutaj i mam nadzieje ze ktos tu jeszcze jest i moze mi pomoc !
Wlasnie dostalam 14 stron ze niby w sierpniu sciagnelam jakis film z torent czy cos takiego i mam do zaplacenia mandat w wysokosci 915e. Nigdy nic nie ściągałam nawet nie widzialam tego filmu na oczy!! Prawnik chce za pomoc 450e .
Zaczelam czytac troche na forum i sie zastanawiam czy w ogole na to
  • Odpowiedz
Właśnie dostałem takie pismo na 1600 euro. Orientuje się ktoś czy najlepiej nic z tym nie robić czy jednak zgłosić się od prawnika, pisać odwołanie?
  • Odpowiedz
Czy znajdzie się jednak ktoś tutaj z jakimiś przejściami z tą kancelaria Frommer i podzieli się informacją, czy trzeba się w to angażować, czy po prostu nie?
  • Odpowiedz