Wpis z mikrobloga

Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniło do mnie Apple i powiedziało, że przepuszczają grę do sklepu bo jest spoko, Tim Cook gra już drugi dzień i nie może się oderwać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na poważnie to możecie już śmiało pobierać i oceniać. Łapcie linki do sklepów, oraz ten super trailer, bo może jeszcze ktoś nie widział :)

iOS: https://itunes.apple.com/app/id1086730643
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rsgapps.reactor

Pozdrawiam

--------------------------------------------------------
Do końca roku pozostało 302 dni.

#odzeradogamedevelopera
TadeuszSynZygmunta - Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniło do mnie Apple i powiedział...
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TadeuszSynZygmunta:
1. po pierwszych minutach jak potworzylem pare obiektow zuzycie procesora zwariowalo i telefon nagrzal sie niesamowicie.
2. po zbudowaniu solarow i zbudowaniu stabilnej infrastruktury odprowadzania zachcialo mi sie zmodernizowac wydajnosc solarow co spowodowalo rozsadzenie czesci generatorow.
3. brak kontroli nad podpieciem ktory generator jest podpiety do ktorego solara/pieca.
4. brak informacji w postaci tabelj ktora by zestawila wydajnosci budynkow w postaci tabeli np solar generuje tyle ciepla generator tyle przyjmuje i tyle elergi wydaje itd.
5. jesli reklama przyslania mi przycisk funkcjonalny dla mnie jako klienta oznacza to ze jest niedopracowana i niedbala wiec nie warto na nia wydawac wiele pieniedzy a skoro sa reklamy to tworca dostaje swoje kupony ( tak mysle jako klient, ale wiem ze z reklam nie
  • Odpowiedz
@Lipka91:
Ad2. W panelu z budynkami masz informacje o statystykach każdego budynku, jeżeli upgradeujesz elektrownie to musisz uważać aby nie przekroczyć efektywności generatorów.
Ad3. Generatory działają w taki sposób że zbierają ciepło z sąsiadujących budynków. Nie działają jednak po przekątnych. Jeżeli masz jeden generator i 4 elektrownie naokoło niego to będzie on zbierał ciepło z tych czterech elektrowni. Jeżeli masz cztery generatory wokół jednej elektrowni to one wszystkie będą zbierały
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta:
baner byl tylko na doczepke nie uniemozliwal gry lecz tylko przeszkadzal.

a co w przypadku gdy 3 solary sa przy jednym generatorze z czego jeden solar jest przy dwoch generatorach? do ktorego idzie ile ciepla?

telefon raczej nienajlepszy do testow kruger matz live 2 chociaz w sumie nie wiem czy rozdzielczpsc nie pokrywa sie z jakims samsungiem bo wiekszosc apek dziala ok
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta: a i jeszcze jedno fajnie by było gdybym po kliknięciu na jakiś obiekt pokazywało się okno ze statystykami kliknietego obiektu np generator pokazuje ile ma max ciepła i ile potrafi wygenerować prądu. Było by szybciej teraz jest za dużo klikania

BTW dałem ci zarobić kupiłem kawałek mapy za 6zl :-)
  • Odpowiedz