Wpis z mikrobloga

@WojciechDieter: @6c6f67696e: Śmianie się ze świeżego wypadku czy katastrofy nie świadczy o dobrych życzeniach, intencjach, nie świadczy też o dobrym poczuciu humoru. Skoro ktoś cieszy się że ktoś miał wypadek to życzy mu źle, pewnie życzy mu też śmierci i te wpisy o tym świadczą.
  • Odpowiedz
Skoro ktoś cieszy się że ktoś miał wypadek to życzy mu źle, pewnie życzy mu też śmierci i te wpisy o tym świadczą.


a ja mogę uważać, że Kaczyński chce doprowadzić Polskę do upadku bo robi to czy tamto ale to nie znaczy, że tak jest w rzeczywistości, ani że moje przypuszczenia są jakimś twardym dowodem.

@YodaMonster:
  • Odpowiedz
Potrzeba twarde dowody by analizować dwa zdania wypowiedzi. Ja bym jeszcze zebrał z 10 profesorów i powołał komisję


@YodaMonster: jak chcesz z nabijania się z wypadku i paranoi PiS wyciągnąć życzenia śmierci to chyba potrzeba ci tych 10 profesorów i komisji
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: Był wypadek, nikt nic z PiSu nie wspomniał o zamachu więc gdzie tu mowa o paranoi PiS? Po prostu kilka członków "elity" stworzyło chochoła i nabija się ze świeżego wypadku prezydenta kraju w którym robią karierę, on tych tzw. elit wymaga się odrobinę kultury czy szacunku i nawet jeżeli kogoś nie lubią to wyśmiewanie się ze świeżego wypadku jest fatalnym sposobem przedstawienia poglądów, jedyne co tymi wpisami udowodnili to
  • Odpowiedz