Wpis z mikrobloga

Mieszkam w małej miejscowości. Jakiś czas temu zauważyłem, że zaczęli chodzić po niej oszuści naciągający ludzi na zmianę dostawcy prądu, gazu itp.

Mój dziadek się dał naciągnąć i płaci teraz za prąd połowę więcej niż wcześniej. Znajoma koleżanki odmówiła to #!$%@? jej w zamek jakieś gówno i cały zamek był do wymiany.

Postanowiłem, że wydrukuję ostrzeżenia i przypnę na tablicach ogłoszeń, jedna z nich w strategicznym miejscu, bo naprzeciwko kościoła a sprawa dotyczy głównie emerytów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak się złożyło, że pogoda dopisała to wybrałem się na rower i przykleiłem kartki nie tylko w swojej wsi, ale także w okolicznych miejscowościach i mieście.

Po kilku dniach pojechałem na zwiady czy to dalej wisi, dojechałem do kartki przed kościołem i była zaklejona. Zaparkowałem i chciałem pójść odkleić gównoreklamę, którą ktoś przykleił, ale podchodził tam jakiś facet z kobietą. Obserwowałem ich i okazało się, że szukali mojego ogłoszenia. #!$%@? reklamę i odpisali sobie numer telefonu do rzecznika praw konsumenta, który podałem w ogłoszeniu. Zauważyłem też, że oprócz pinezek, których użyłem ja ktoś "dobił" dodatkowo ogłoszenie na środku.

Przed chwilą słyszałem jak dwie emerytki o sprawie rozmawiały na przystanku a wcześniej znajomi pisali, że ich rodzina też o tym dyskutuję.

PS Każdy komu się "pochwaliłem" mówił, że nie powinienem się mieszać w cudze sprawy.

#!$%@?ć naciągaczy.
Pozdrawiam

#czujedobrzeczlowiek #truestory #coolstory #polska #wygryw
jegertilbake - Mieszkam w małej miejscowości. Jakiś czas temu zauważyłem, że zaczęli ...

źródło: comment_dABW3MQxLvCPZ9rDf9V24cGQnniid177.jpg

Pobierz
  • 16
@jegertilbake: fajna akcja, ale się dowalę:

(...) że rachunki będą znacznie tańsze a po podpisaniu umowy okazuje się, że są połowę WYŻSZE!

tańsze

wyższe

albo tańsze - droższe, albo niższe - wyższe.

No ale ogółem to szanuję postawę.