Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DancingFantasy: Stary... masz chyba jeden z najlepszych genów w tym sporcie żeby przez pół roku zrobić taką formę na 2 k kaloriach . No chyba, że to zarzutka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tez jestem ekto (186cm) i robiłem masę półtora roku na 5 k ,na solidnym planie treningowym i wyglądam jak gówno xD Dopiero się wziąłem na poważnie za redukcje jakieś parę miechów temu i jakoś idzie,
stefan8800 - @DancingFantasy: Stary... masz chyba jeden z najlepszych genów w tym spo...

źródło: comment_TIiSG5YaDJFCmE4vlQPWhOsgcxgjqpOa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@B____M:
rzadko jem to białko, średnio raz na 3 dni, ale nigdy nie słyszałem żeby kreatyna powodowała jakieś problemy. Mi na szczęście nic nie jest, toleruje gluten, laktozę, high carb itd :D To jest prawdziwe szczęście :D ile dziennie tej krety brałeś? to był zwykły monohydrat? jakiej firmy?
@stefan8800:
ciężko coś powiedzieć, wrzuć swoją dietę (albo na priv podeślij) i najlepiej swój plan treningowy, może razem coś zaradzimy ;D na
  • Odpowiedz
@DancingFantasy: Nieprzekombinowane fbw 5x5, studiuję tylko u.u Białka na masie żarłem dużo bo potrafiłem kilogram mięsa #!$%@?ć xD ważyłem 100 kg, teraz zrzuciłem do 84 bez cardio, samą dietą. Ostatnio dodałem cardio i zrzuce jeszcze do 80 kg imo.
  • Odpowiedz
@DancingFantasy: Hej,, czyli co wizyta na silce robisz po jednym cwiczeniu na partie? Jak ja chodziłem i jakis magik mi rozpisal trening to mialem raz w tygodniu dana partie, ale po 3 ćwiczenia... Nie wiem co jest lepszym sposobem
  • Odpowiedz
@tomszczyk: dokładnie tak właśnie robię. To, co rozpisał Ci "magik" to jest inny system treningowy- tzw split. Który jest lepszy? Sprawdź na sobie, ja wolę fbw bo po prostu każdy trening jest zupełnie inny, żongluje ćwiczeniami z treningu na trening niczym dobry żongler w cyrku ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdrówki :D
  • Odpowiedz
@DancingFantasy: Przekaż mi swoją tajemną wiedzę błagam ()
Sam za miesiąc planuje zabrać się za treningi bo jestem mocno ekto ale mi się ostatnio metabolizm w końcu odblokował i zacząłem tyć jak głupi więc jest szansa na normalne przyrosty. Jednak trzeba uważać na marzenia bo czasem się nie spełniają tak jak się tego chce i teraz jestem patyczakiem z bębnem XD
  • Odpowiedz
@tomszczyk: jeden napisałem wyżej już, coś innego:
nogi: dwójki na maszynie, plecy: wiosłowanie sztangą, klatka: wyciskanie na skosie w górę, biceps: uginanie ramion ze sztangą, triceps: wyciskanie wąsko na płaskiej, brzuch: allahy, barki: wznos bokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°), do tego na koniec treningu jeszcze dipsy z obciążeniem
  • Odpowiedz