Wpis z mikrobloga

Serio, aż tak podrożały te ubezpieczenia OC ? Obecne mam jeszcze ważne pół roku i skłądka za nie wyniosła 705zł, teraz z ciekawości chciałem zobaczyć ile zapłacę w dniu dzisiejszym i niemogę uwierzyć że aż tak to poszło...

Prawko od 12', wiek poniżej 25lat, zero szkód, 3 auto na mnie ubezpieczone w tym towarzystwie. 10% zniżek (szał!) Zapewne przez telefon zaproponowali by mniej ale na bank nie było b to poniżej 700zł...

#oc #ubezpieczenia #libertydirect #motoryzacja

@mfind U was też szału nie ma.. 1000zł najniższa oferta...
loginzajetysic - Serio, aż tak podrożały te ubezpieczenia OC ? Obecne mam jeszcze waż...

źródło: comment_bcVMPcH8j7m602tJrHM83bC0MkaLYe0E.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@login_zajety_sic: Według nas podrożały o 20% w ciągu roku, a inni twierdzą, że nawet i 50% ;) Generalnie jeśli ktoś wcześniej kupował pierwsze lepsze OC, a teraz skorzysta z porównywarki to praktycznie zawsze kupi duuuużo taniej niż wcześniej. Jeśli ktoś zawsze szukał najtaniej i porównywał to ciężko będzie znaleźć taniej niż w poprzednim roku, albo nawet i na takim samym poziomie. W Twoim wypadku jeszcze może składkę windować błąd w
  • Odpowiedz
@login_zajety_sic: Chodzi o dane osobowe, które są potrzebne do zaczytania zniżek (pesel, imię, nazwisko itp :) + dane do auta i zamieszkania :) Przebieg wpisuj jaki chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@login_zajety_sic: Tak się biorą niskie ceny u niektórych agentów - januszyubezpieczń ;) Wpisze Ci w polisie kod pocztowy z Pipidówka Górnego i podrasuje zniżki to i składka ładna, a reszta, która sprzedaje po Bożemu bez kantowania nijak nie zrobi taniej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mfind: weź igłę i zaszyj się w ciemnościach... Jakbyś sprzedawał ubezpieczenia to byś wiedział jak bardzo jesteś w błędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale czego można się spodziewać po paziu na posyłki korpo. Zlituj się wreszcie i usuń konto albo niech przekażą je komuś kompetentnemu.
  • Odpowiedz
@fromasz56: Niby siedzi w branży i nie wie co potrafią niektórzy wykombinować (albo nie chce się pochwalić ;) ). Oburzyłeś się Mireczku jakbym o Tobie mówił, ale zarzutka słaba i w dyskusję się nie wdaję. Jak masz problem to zapraszam na priv ;)
  • Odpowiedz