Wpis z mikrobloga

@Nasienie: sporo parceli (z 30 osób) odeszło, gdy lider dostał bana na 3 dni za złamanie regulaminu. Powiem szczerze: specjalnie mi to nie przeszkadza, część ludzi się znudziła bo nie ma co robić jeszcze, ale do niedzieli pododajemy trochę rzeczy więc myślę że znów podbijemy licznik ;-) a czym mniejsza zgraja, tym łatwiej i przyjemniej się gra, bo jest mniej głupich jednostek.
@marahin: Ludzie Wam piszą od kilkunastu dni czego im brakuje. Ja mam dalej biegać na ciulowych gazzlemawach czy Hellhoundach, bo nie ma żadnej ciekawej alternatywy lub wpadać po Tyie i Zielarza i patrzeć jak im ucieka 20% z poziomu to ja podziekuje. Te tematy były poruszane już nie raz.
Beznadziejny nerf paladyna, pobłażliwość wobec niektórych graczy(dajcie może po prostu addony do Item Shopu, pozwólcie wszystkim zbanowanym przenosić itemki), co aktualizacja, to
@marahin: Większość się po prostu wypaliła i stracili motywacje to gry, a po tym banie mogli go uznać za powód ostateczny. Reszta przestaje grać kiedy widzą, że osoby odchodzą bo to to co ich trzymało. Potrzeba więcej questów i zajęć dla wysokich lvli, ale to już każdy wie. Kary za śmierć w pvp też są śmieszne, rozumiem czemu ma to służyć ale się nie sprawdza. Jedna osoba może przyjść denerwować całe
Potrzeba więcej questów i zajęć dla wysokich lvli, ale to już każdy wie

jesteśmy właśnie w trakcie dodawania, stay tuned :)

Kary za śmierć w pvp też są śmieszne, rozumiem czemu ma to służyć ale się nie sprawdza

będzie głosowanie w grze, na dniach, będziemy ogłąszać.
@Geron:

@Nasienie: typową zielonką jesteś widzę. Koleś dostał bana za złamanie regulaminu - po prostu, sprawdziłem co to za postać, zobaczyłem, że koleś gra
@marahin: Ta 8 postać NIE BYŁA jego postacią.To tak jakbym ja zalogował na chwile na dowolną postać z gildi Parcel Gaming i za chwile żądał od Ciebie zmiany danych logowania na tą postać bo idąc twoim tokiem rozumowania ta postać jest już moja .Ban z kosmosu za to że zalogował na czyjegoś noob chara tak jak pisałem daj człowieka a paragraf znajdę :)
@marahin: i tak, złodziej ek wpadający na nasze expa i podkładający się pod avalanche a potem trzymajacy nam skulle/lurujący pół respa w 1 miejsce to jedna z tych rzeczy, które skutecznie odrzucają od siedzenia na otku ;/ trudno, była fajna zabawa, pozdro kochane parcelki ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Matgal: Ładnie podsumowałeś, ale:

Ludzie Wam piszą od kilkunastu dni czego im brakuje.


Server(a więc i mapę) robią mirasy po kawałku, a nie ma jakiegoś forum na sugestie odnośnie lokacji(@marahin zrup na forum dział "Sugestie - Mapy" ;_; toć na tym phpbb by pszemo czy coś to chwilka zrobić nowy dział ) oraz brakuje systemu odnośnie przyjmowania zleceń, więc prace są niezbyt wydajne i początkowo było jak na relatywnym ;) (
Pobierz cowiekmapa - @Matgal: Ładnie podsumowałeś, ale:

Ludzie Wam piszą od kilkunastu dni ...
źródło: comment_cbcg6BC5gvUm2e76pLzK1OVj16CQlCKF.jpg