Wpis z mikrobloga

Dzisiaj kolejny update #papryczkimandarynki
Ilość sadzonek już przesadzonych to 107, więc mam nadzieję że jesteśmy już chociaż w połowie... Wszystkie odmiany pięknie kiełkują, z wyjątkiem habanero chocolate nie wiedzieć czemu. Jutro dojdzie pewnie jeszcze koło 20 następnych na parapet na którym kończy się już miejsce. Jak na pierwszą uprawę to idzie chyba całkiem przyzwoicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#papryczki #chilihead #hodowla
w komentarzu pic rel
  • 6
  • Odpowiedz
@JemMandarynke: u mnie ze wszystkich Habanero to wlasnie chocolate najgorzej sobie radzilo na poczatku. Dzieki kilku slonecznym dniom nadrobily zaleglosci i teraz maja po 4-5cm wysokosci :) Jeszcze z dwa tygodnie z bedebmusial podjac meska decyzje - mam 13 doniczek 5l i bede musial wybrac najmocniejsze sztuki do przesadzenia.
  • Odpowiedz
bardziej sklaniam sie do posadzenia tych 13 sztuk i pozostawieniu kilku w kubeczkach jako backup :) jakby ktoras sie nie przyjela w duzej doniczce to wrzuce nowa :)
  • Odpowiedz
@JemMandarynke: Z Hab. Chocolate jest co roku ten sam problem. W tym roku pierwsza mi zeszła po 28 dniach ()

@matt_crow: Nie za wcześnie na 5 litrowe donice? Chyba, że w grudniu wysiewałeś albo masz growbox to rozumiem.
  • Odpowiedz