Wpis z mikrobloga

@anonim1133: Sam z tego tekstu korzystałem, jak już nie miałem pomysłu na delikatne danie kosza. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tu nawet może nie chodzić konkretnie o ciebie, żeś brzydki/biedny, jak nie odpina wrotek przed innym to po prostu akurat teraz, w najbliższym czasie locha nie chce mieć żadnych bliższych relacji i tyle.
@stefansiarzewski: dokładnie. przecież jak ktoś ma ładne koleżanki i mądre, fajnie się z nimi gada, to niekoniecznie musi każdą z nich kochać. wszystko może być ok, ale zwyczajnie gość nie czuje do laski nic. no i wtedy taki tekst jest prawdą, ale jak zwykle znajdą się osoby, które doszukują się w tym czegoś więcej.
@anonim1133: Nie powiedziałem, że musisz być #!$%@?. Ale im szybciej zrozumiesz, że to Twoje dobro jest najważniejsze a bycie wiecznym altruistą jest szkodliwe, tym lepiej. Szanuj, kochaj, ale nigdy nie pozwól sobie wejść na głowę lub założyć smyczy. Pozdrawiam, przyjdzie Ci z czasem. Albo i nie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Benq20:

czyli ona jest za słaba dla ciebie?

Byłem kiedyś w identycznej sytuacji i również tak to odebrałem. Totalnie nie kumałem o co chodzi przez dość długi czas.

Lecz to zdanie ma inne znaczenie. Nie chodzi o to co piszesz, tylko "za dobry" w sensie zbyt "dobry wobec niej", zazwyczaj po prostu zbyt spolegliwy. Typowy przykład takiego zachowania:
- anon, co wolisz na obiad pizze czy sushi?
- zawsze to co
@anonim1133: ale może mieć rację, bo nie jesteś dla niej wymarzonym facetem a jesteś dobry i Ona by Cię traktowała tylko jak bolca, a jakby się znalazł lepszy bolec to by Cie rzuciła.. i o tym wie i Ci to pisze.. takie są kobiety taki jest świat... wcale nie jest najgorsza ;)
Ale nie przejmuj się, kiedyś znajdzie się taka, dla której będziesz właśnie w sam raz :)


@Spacijesc: To tak jakby powiedzieć, że w końcu Podbeskidzie Bielsko-Biała będzie mistrzem Polski. Nie jest to absolutnie przesądzone.