Wpis z mikrobloga

967 517 - 114 = 967 403

Plan na dziś był inny, ale jak rano wyjrzałem za okno, to wiedziałem, że nici z Beskidu :( Pogoda taka, jakby w każdej chwili miało porządnie lunąć.
Zebrałem się więc z myślą o zrobieniu jednej ze standardowych tras "wokół komina", ale po drodze zmieniłem zdanie i pojechałem do Pszczyny i na zaporę do Goczałkowic.
Pogoda była ciągle w stylu "#!$%@?, ale stabilnie", więc na powrocie nadłożyłem trochę drogi, żeby zamknąć miesiąc jeszcze jedną setką.

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #rowerowyslask #100km (6)
Mortal84 - 967 517 - 114 = 967 403

Plan na dziś był inny, ale jak rano wyjrzałem z...

źródło: comment_m6IkCm7WAbMpDpvihPAzJeyYLQTGlqrK.jpg

Pobierz
  • 20
@Mortal84: nie mów, że w kierunku południa dało się jeździć? Beskidy owszem, od rana ładnie widoczne i w słońcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

U mnie masakra +2 i szosa drift.
@Mortal84: część z blokami faktycznie smutna, ale całe szczęście większość czasu spędziłem w okolicy kościoła i urzędu gminy, czyli tam gdzie bliżej na stawy. mam nadzieję wpaść, jedynie kilka rzeczy musi się zazębić czasowo.
w okolicy kościoła i urzędu gmin


@fixie: Z głównej drogi tylko kopalnię widać i jeszcze więcej bloków, ale to osiedle wygląda już bardzo sympatycznie. Przy najbliższej okazji obiecuję przejechać się ul. Kościelną ( ͡º ͜ʖ͡º).
@Mortal84: Zwykła dzielnica domków, jak sobie skręcisz w Kosynierów (<3 ) i zjedziesz w dół, to przejeżdża się pod torami, jest zalany domek i dalej skrót w stronę Pszczyny. Nie trzeba jechać główną przez całe Brzeszcze.
Zwykła dzielnica domków

@fixie: Ale jakże miła odmiana od nudnego, szarego blokowiska :)

w Kosynierów (<3 ) i zjedziesz w dół, to przejeżdża się pod torami

I takie uliczki lubię! Tylko najpierw trzeba o nich wiedzieć...
Już obejrzałem na street view i faktycznie nawet domek w wodzie jest ;)