Wpis z mikrobloga

@EmDeCe: prawdę ? przecież oni nigdy nie zdobyliby mistrzostwa. Wyobraź sobie jak któryś z tych 11 podchodziłby do karnego albo do wolnego to reszta by się obraziła na niego, a o strzelaniu goli to ja już nie mówię jakie inby by kręcili.
@EmDeCe: Rozumiem. Też mam czasami takie wrażenie, ale czy są wykreowani przez media, czy są tacy w rzeczywistości? Messi miał problemy z prawem podatkowym, Ronaldo nie, Messi ma powtarzające się "afery" dotyczące przyjmowania, lub nie, hormonu wzrostu. Messi nie wypowiada się kompromitująco o swojej drużynie lub kolegach. W ogóle niewiele się wypowiada, bo to nie o to chodzi. Jakoś nie widzę faworyzowania Messiego przez media. Faworyzują go raczej wyczyny na boisku.
@Zdejm_Kapelusz: Żeby nie było, ja nie jestem fanem ani Messiego, ani Ronaldo wolę Robbena( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie zawsze sprawiedliwe? To chciałbyś aby zgodnie z prawdą pisano "oszust podatkowy Messi"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ͡ ͜ʖ ͡)
@EmDeCe: Taki sam z niego oszust podatkowy, jak z CR7 cieplak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu nie wierzę, że zawodowi piłkarze,zarabiający miliony, nie zatrudniali do tego typu spraw kogoś z zewnątrz. Nie wierzę też, że tacy piłkarze sami wypełniają pity i ogarniają skomplikowany system podatkowy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡