Wpis z mikrobloga

Tak, Ekspresowa 7


panie ekspres to się kończy już za Grójcem w miejscowości Głuchów przed światłami, gdzie dokładnie jest 70 i stoją często miśki, a dalej to jest zwykła droga krajowa nr7 ,
@Lukasinho: O ile sie nie myle to jest ta sama klasa samolotow? Rzevzywiscie, piekny,majeststyczny i robi duze wrazenie. Te okienka przypominaja mi wagon pociagu albo raczej na statku liniowym..w sensie, ze jewt taki dlugi.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wesolymaruda: Ooo, zonk, EXIFA mojego nie ma.
Nie, to nie żadne lustro ze szkiełkiem za 5 koła, tylko mini kompakt o zacnej nazwie Canon IXUS 860. Kadrowanie nie wyszło (w sumie wyszło bo się zmieścił) bo w drugiej ręce trzymałem telefon, którym kręciłem film. Poza tym to chyba piąte zdjęcie z kolei a ja tam byłem przy okazji natomiast o B777 dowiedziałem się na miejscu. Czego się można więcej spodziewać.
A
@Lukasinho: I zwykłego kompakta co szumi przy kiepskim świetle (IXUS 860). Na dodatek takie coś leci pow. 200 km/h to ciężko się foci a leci może 30 metrów nad ziemią.
Wbiłem poczytać komentarze i się nie zawiodłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe czy nadejdą kiedyś czasy, kiedy ludzie zanim krzykną "fejk!" to się zastanowią chwilę nad obiektem dyskusji i jeśli nie znajdą sensownego wyjaśnienia to się spytają czy to nie jest fake, a jeśli nie to w jaki sposób to działa... Ehh.
Poza tym to nie pierwsze zdjęcie z tej kładki zrobione tą ogniskową, pod innymi fotkami na
@cation: rok temu nie latał co dwa tygodnie tylko zastąpił A330 na okres 1 miesiąca, dokładnie w maju.
Potem Emirates wycofało całkowicie Airbusa i podstawiło w jego miejsce Boeinga777.
Co więcej próby wprowadzenia na stałe Boeinga w Polsce byly już podejmowane w latach wcześniejszych, lecz z różnym skutkiem, obecnie B777 lata codziennie z WAW-DXB.
@Lukasinho: Fajna fotka ale fejk na 1000% i nie jest to kwestia odpowiedniego obiektywu. Rejon znam jak własna kieszeń, z tego miejsca ciężko by było zobaczyć chociaż wierzchołek pałacu kultury z profesjonalną lornetką i to przy niebie czystszym niż sumienie Leszke. Tu możecie obadać miejscówkę w google maps: https://www.google.pl/maps/@52.1662349,20.9336845,3a,75y,38.7h,79.6t/data=!3m6!1e1!3m4!1shRjgIMG_5cVDZS3JQGP-xQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=pl