Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@patent_na_rozum: 1. Znajdź mi definicję słowa "p-----l" i powiedz mi w jaki sposób pasuje ona do kogoś, komu się podoba panna ze zdjęcia?

2. Dziewczyna ma 22 lata, galeria, z której pochodzi to zdjęcie była wrzucona 2 lata temu. Serio? 12 lat i tatuaż?

+: golon93, darased1 +7 innych


@troodon: Wygląda jak 12-14 lat,przeczytałeś co napisałem czy tylko chciałeś puścić bąka i s--------ć?
  • Odpowiedz
@troodon: Poczekam aż będziesz miał córkę/kuzynkę/chrześnicę w wieku 12-14 lat i armie trzepiących do jej obrazka "mężczyzn" podnieconych jej umalowanym okiem.Zobaczymy jaki będziesz cwany.

Daj sobie spokój z tłumaczeniem mi coś czego nie chcesz zrozumieć.Mnie dzieci ucharakteryzowane na starsze nie podniecają.To się leczy.
  • Odpowiedz
@troodon: Co mam ci odpisać? Tępy jesteś bo nic nie załapałeś.Przeczytaj może od pierwszego posta,przemyśl i napisz raz jeszcze.

Albo napisz że podniecają cie 12-14 latki i będziemy mieć jasność.Pedofilu.
  • Odpowiedz
@Karol3: Ale co ty mi tu tłumaczysz człowieniu,z mordy wyglada na dziecko 12-14.Jeśli się jemu i tobie podobają dzieci ucharakteryzowane na starsze to jest to skrzywienie które się podobno próbuje leczyć,choć osobiście uważam że bez rezultatów.

Błądzisz i masz problem.
  • Odpowiedz
Ale wiesz że ona ma na oko z 12-14 lat? Jak się z tym czujesz?

Wygląda jak 12-14 lat,przeczytałeś co napisałem czy tylko chciałeś puścić bąka i s--------ć?

Albo napisz że podniecają cie 12-14 latki i będziemy mieć jasność.


@patent_na_rozum: to są twoje słowa. Jak widać twoje oko jest błędne. Z uporem maniaka lansujesz jakieś tezy o 12-latach wobec kobiety która ma 22 lata. To chyba ty masz tu problem.
  • Odpowiedz
@patent_na_rozum: piszesz takie brednie że aż żal tego czytać. To nie jest wina kobiety że wygląda na młodszą niż jest, nawiasem mówiąc ona wcale nie wygląda na 10 lat młodszą. Nigdzie nic nie pisałem o Chinkach i ta kobieta też nie jest Chinką. Nigdzie nie pisałem o pandach. Ciebie nie da się zrozumieć bo przyczepiłeś się jednej pożal się Boże teorii która została szybko obalona a teraz brniesz w głupotę.
  • Odpowiedz