Wpis z mikrobloga

#mirkowot Pytam tutaj, bo na fb zapytanie nie dotrze do wszystkich.
Kto z pierwszego MIRKO w-----ł dobrych graczy (w tym Barte0) i zaprosił jakąś gimbusiarnie bez Xów (jeden kolo nawet VI tieru nie miał..)? A jak ta osoba nie che się przyznać, to niech chociaż wytłumaczy się dowódcy dlaczego to zrobił.
Nie wiem, czy zauważyliście, ale MIRKO jest w złym stanie. Częsta deorganizacja. Lolcatowi ciężko jest zebrać składy wieczorami. Praktycznie żaden warunek rekrutacyjny nie jest ostatnio przestrzegany, nagminnie pomijany próg wiekowy przy ostatnich rekrutacjach. MIRK0 potrafi się lepiej zorganzować, niż my..
Wyrzucaniem graczy nie robicie niczego dobrego dla klanu. A jak ktoś jest mniej aktywny, to wystarczy to wyjaśnić z graczem. Sam miałem momenty, kiedy to przez dobry miesiąc nie byłem w stanie grać wieczornych bitew, deklarowałem się nawet że mogę usunąć się z klanu, ale mimo to zostałem, bo ówcześni dowódcy tak chcieli. Saimon weź to ogarnij, a jak nie dasz rady, to przywróć Kwiateła do klanu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@as2o3: nie wypominam
Dobra, przestanmy siać ferment. Kwiatek wracaj do Mirko i tak jak Ci kiedyś mówiłem, wyznacz sobie osoby, za dwustronna zgodą, odpowiedzialne za poszczególne rzeczy w klanie, a sama bądź naszą "maskotka", która będzie interweniowala w krytycznych sprawach. Myślę, ze wszelkie sprawy powinno się omawiać w szerszym gronie, tak żeby nie bylo nieporozumień i odejść z klanu "bo mi się to nie podoba". Myślę ze wiele osób się
  • Odpowiedz
@as2o3: Mówiłem o trybach turniejowych w których klany mogą wygrać czołgi. Tak czy siak mam pełny obraz tego jak funkcjonował klan. Wcześniej po prostu wszystko było "nieoficjalnie" oraz dograne na styk, że podstawowi gracze jedyne co musieli robić to tylko dobrze zagrać. Obecnie dużo decyzji jest podejmowanych jawnie, co sprawia poczucie braku stabilizacji. Pozostaje mi tylko obserwować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Skoro wszystko już wiem, to
  • Odpowiedz
Hmm tak sobie czytam to wszystko jako w sumie bardziej obserwator tego co się dzieje. Osobiście staram się uczestniczyć w rozgrywkach cw czy twierdzy, dowództwo pewnie już zauważyło że w weekendy nie gram wcale w wota. Jako powiedzmy sobie nowy, nie odczułem w sumie presji na to by grać w tych trybach. Ale logiczne dla mnie jest, skoro mam z tego wszystkiego profity, powinienem w sumie coś od siebie też dać. I
  • Odpowiedz
@as2o3: nie mozna tutaj jednoznacznie kogos obwiniac za sytuacje w klanie .czepiacie sie rozstawiajacych ,a jak maja rozstawiac jak wiekszosc to nowi ?,czepiacie sie ze sa nowi ,starzy dobrzy gracze odchodza ,a ludzi brakuje ,a ze w kolejce do klanu nie ma koksow to sie bierze co jest .i Ewelina wszystko spoko tylko ja do tej pory kapletnie nie wiem jaki byl powod twojego odejscia ,gdybym to wiedzial ,to moze
  • Odpowiedz
@sekate: Powtórzę Ci to samo, co kiedyś mówiłam - dla mnie to nie był żaden problem organizować to wszystko, nawet to lubiłam. I nie mam w zwyczaju wysługiwać się innymi ludźmi. Rozumiem pomoc, ale rozdzielanie obowiązków, kiedy coś nie jest dla mnie żadnym problemem, nie ma sensu. I jakoś na tych zasadach udało się ten klan zbudować, a teraz to jest naprawdę pikuś przy tym, co było na początku, kiedy
  • Odpowiedz
@KorelacjaProkrastynacji: Nie zdążyłam dopisać, a już nie mogę edytować - mylisz chyba trochę pojęcia :) Czołgi są z kampanii na CW, które pojawiają się raz na czas, pomiędzy poszczególnymi sezonami na mapie globalnej. I to zwykłe CW, tylko prócz golda czołgi są do wygrania i banany z twierdzy nijak sie nie maja do nalotów i nigdy nie miały ( ͡° ͜ʖ ͡°) Twierdze generują jedynie wpływy,
  • Odpowiedz
@mexi: Zapomniałam dopisać: nie mogłam znieść tęsknoty za Mexim, który zrobił sobie przerwę w grze! I to był główny powód, to co wymieniłam powyżej nie miało większego znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@as2o3:

Przyznam, że nie rozumiem dlaczego tak się stało, bo jeden głupiutki #rozowypasek aż tyle do tego klanu nie wnosił, żeby teraz sytuacja musiała wyglądać w taki sposób.


A ja powiem Ci, że moim zdaniem temu klanowi właśnie bardzo brakuje Twojej ręki. Kiedy pierwszy raz odeszłaś też na moment zapanował chaos, ale wróciłaś i jakoś wszystko się trzymało w ryzach. Od kiedy Ciebie nie ma na stałe, to z czasem jest coraz gorzej, starzy gracze odchodzą na potęgę i pojawiają się takie dyskusje jak ta
  • Odpowiedz