Wpis z mikrobloga

#mirkowot Pytam tutaj, bo na fb zapytanie nie dotrze do wszystkich.
Kto z pierwszego MIRKO #!$%@?ł dobrych graczy (w tym Barte0) i zaprosił jakąś gimbusiarnie bez Xów (jeden kolo nawet VI tieru nie miał..)? A jak ta osoba nie che się przyznać, to niech chociaż wytłumaczy się dowódcy dlaczego to zrobił.
Nie wiem, czy zauważyliście, ale MIRKO jest w złym stanie. Częsta deorganizacja. Lolcatowi ciężko jest zebrać składy wieczorami. Praktycznie żaden warunek rekrutacyjny nie jest ostatnio przestrzegany, nagminnie pomijany próg wiekowy przy ostatnich rekrutacjach. MIRK0 potrafi się lepiej zorganzować, niż my..
Wyrzucaniem graczy nie robicie niczego dobrego dla klanu. A jak ktoś jest mniej aktywny, to wystarczy to wyjaśnić z graczem. Sam miałem momenty, kiedy to przez dobry miesiąc nie byłem w stanie grać wieczornych bitew, deklarowałem się nawet że mogę usunąć się z klanu, ale mimo to zostałem, bo ówcześni dowódcy tak chcieli. Saimon weź to ogarnij, a jak nie dasz rady, to przywróć Kwiateła do klanu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 73
@Jestem_Tutaj: Ja od pewnego czasu czuję się jak niewolnik w tym klanie: wejdź do gry, zagraj CW, graj twierdzę do upadłego bo surowce i bonus na kasę, wyjdź z gry. Nie do takiego klanu się pisałem i zaczynam mieć tego dość.

Dzisiaj nie mam ochoty grać, ale pewnie znowu będzie 5-6 bitew, więc znowu nie będzie składu, więc znowu wejdę, żeby trafić do ekipy z ludźmi, których stylu gry nie znam
@teh_m: no cóż.. z biegiem czasu "wymagania" pierwszego MIRKO się trochę zwiększyły, stąd nacisk na CW
parcia na twierdze u nas przeciez nie ma - chcesz to grasz i masz szybka kase, nie chcesz to nie grasz, tyle ze po odpaleniu bonusów lub pilnego rozkazu wszyscy z tego korzystaja
a co do decyzji rozstawiających - zadeklaruj się lolcatowi, będzie wdzięczny jak ktoś doświadczony rozstawi grupę graczy
To ja też dorzucę coś od siebie.
Znikanie dobrych graczy to spory problem - czy to wyrzuceni, czy to samoodejsznięci ;)
Gimby - jest jak wół napisane, że warunkiem dołączenia do klanu jest pełnoletniość, a co chwilę słyszę jakiegoś dzieciaka, już komuś o tym wspomniałem i usłyszałem 'ale ma dobre staty' #!$%@?, staty nie grają, bo potem na CW czy na SH pojawiają się takie sytuacje jak w mirk0 "KW2 i OI
@teh_m: ogarnij mikro i też się weź za rozstawianie, nikt Ci tego nie zabroni
Już nie raz słyszę, że 'tak lepiej zagrać i #!$%@?' odpowiadam 'to rozstaw' i słyszę 'nie, nieee...'

Nie gadaj, że SH grasz z przymusu, mi nikt nigdy SH grać nie kazał. Chociaż jestem za tym, żeby ustawić limit zdobytych paczek na tydzień, chociaż ze 100, co jest ilością śmieszną, bo przy okazji będziemy się zgrywać.
tyle ze po odpaleniu bonusów lub pilnego rozkazu wszyscy z tego korzystaja


@Jestem_Tutaj: Gówno prawda. O tym, że pilny rozkaz był parę dni temu uruchamiany, wiedzieli ci, którzy byli w danym momencie zalogowani w grze. Ja nie byłem, bo #!$%@? mnie strzelił trochę wcześniej, po jednej z takich gównianych przegranych, w której zablokowało mi po raz kolejny czołg.

Nie gadaj, że SH grasz z przymusu


@sekate: Gram z przymusu, bo
Ja nie byłem, bo #!$%@? mnie strzelił trochę wcześniej, po jednej z takich gównianych przegranych, w której zablokowało mi po raz kolejny czołg.


@teh_m: ale zablokowanym czołgiem możesz grać na randomach ( ͡º ͜ʖ͡º)
ale zablokowanym czołgiem możesz grać na randomach ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Jestem_Tutaj: Chyba nie do końca rozumiesz: Jak mi blokuje czołg na 48 godzin przez czyjąś niekompetencję, to mam przez dwa dni jakąkolwiek obronę z głowy. Dlatego też #!$%@? mnie strzela, kiedy następnego dnia widzę wtopy na 3/4 obron, bo przecież razem z moim zablokowanych zostało 7 innych czołgów, które często na tych mapach, które gramy, ciężko
Ostatnio jakiś świeżak (1 dzień w klanie) domagał się włączenia pilnego rozkazu. #!$%@? -,-


@sekate: A wiesz kto to dokładnie? Polski_Destroyel xD
@Jestem_Tutaj: Z tego co wiem, dowódca wyrzucił ludzi, którzy w moim mniemaniu byli nie do ruszenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dostałam dziś PIĄTĄ z kolei wiadomość treści: stwórz nowy klan, niech jest jak dawniej. Saimon, weź to ogranij?! :D:D haha :D gl! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Jestem_Tutaj: A do kogo mam wracać? Ludzi, którzy dla mnie byli sensem tego klanu mogę już policzyć na palcach jednej ręki.. A nie ma mnie w tym klanie od jakiegoś miesiąca, więc się pytam: co do cholery przez ten miesiąc #!$%@?ście?! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Jestem_Tutaj: A ja mam żal i to cholerny! Naustawiane milion bitew, coverowanie jakiegoś gównoklanu, zmuszanie do gry i sypiące się walkowery! Kiedyś za 4 czy 5 walkowerów wylatywało się z globala, teraz jest ich ponad 20 i formuła jest na tyle łaskawa, że może ich być kolejny tysiąc. I #!$%@?, że w klasyfikacji pierwsza dywizja jest za drugim MIRK0, wszyscy mają grać! Ja rozumiem, że może być sytuacja, że zaatakuje więcej
@Jestem_Tutaj: bylem w pierwszej dywizji ponad pol roku temu i bylo dosyc miło, ostanio chcialem ostatnio wrócić to nie bylo miejsc, "doprosilem" sie do drugiej. Szkoda, ze wieczorami malo graczy, a na ts uslyszalem kobiete, tzn tak myslalem-to byl gracz przed mutacja... Wypisalem sie do jakiegos innego gunwo klanu i jest spoko, dorosli, powazni ludzie bez zycia nocnego jak ja, chetni do gry i sedeczni ( ͡° ͜ʖ ͡
@Jestem_Tutaj: @Jestem_Tutaj: Dodam jeszcze, że wiem, że byłam wredną cipą, bo za moich czasów, żeby zagrać na CW liczył się w dużej mierze skill i wrzucałam do ekip ludzi, którzy go mieli, a jedną z przesłanek, przez które sobie poszłam było: "on ma czity, on powie gdzie się drzewka walą, więc musi grać". I w kolejce ludzie z super statami, a taki cziter zadowolony zawsze miał miejsce w pierwszej ekipie.