Wpis z mikrobloga

Mircy taką wiadomość napisała moja niedoszła dziewczyna do koleżanki :( na szczęście mi to pokazała: "Przepraszam Cię za wczorajsze gadanie głupot na temat (moje imie), do teraz jest mi zdecydowanie głupio i wstyd jak o tym pomyślę, mam nadzieje, ze nier gniewasz się. Przemyslalam sprawę i mogłabym z nim relację poprawić, bo jednak naprawdę jestem dla Niego chamska, mimo, ze nic mi nie zrobil. Druga rzecz jest taka iż twoje i (imie pewnej dziewczyny) slowa strasznie mi weszły w głowę. Jesli juz powiedzialas ( mi) to zrozumiem, w koncu to twoj przyjaciel. Przepraszam raz jeszcze. Sprobuje naprawic wszystko wzgledem (mnie)". Powiedzcie, czy jest sens jeszcze coś z nią robić? Widzimy się teraz już tylko na przerwach, ta sytuacja doprowadza mnie do skrajności, chodze jak pieprzony trup po szkole. W dodatku nie potrafię na nią spojrzeć, wstyd mi. #feels #placz #rozpacz #depresjafeels #comamrobicniewiem #proszepomozcie
  • 19
@urwisjakichmalo: taka dziwna sytuacja, nie byliśmy formalnie parą, chociaż dochodziło do np leżenia i tulenia się i "dziwnych słowek" czy takie coś wiesz. Naprawdę się z tym źle czuje, od wielu tygodni po przebudzeniu mysle o niej, w ciągu dnia również. Jestem rozbity jak polska w XII i XIII wieku.
@Jajuzniezyjezyjac: no ja najbardziej na przełomie gim/licbazy, ale głównie pierwszy semestr pierwszej lic ( ͡º ͜ʖ͡º) a potem ni z tego ni z owego, w kwietniu już byłem z najlepszym na świecie różowym paskiem, także nie przejmuj się, wszystko się układa, nigdy nie ma cały czas źle ( ͡ ͜ʖ ͡)