Wpis z mikrobloga

@ayylmao: Play RWK + pakiet 6GB za 20zł obleci, ale nie jest to już ten sam cebuladeals co kiedyś 10zł za 10GB ( ͡° ʖ̯ ͡°). A jak sam net to Aero 2 ma niezłe pakiety. 30GB za 30zł np.
  • Odpowiedz
@wysuszony: 6GB za 20zł to nawet nie jest cebuladeals, nawet 10GB za 10zł nigdy nie było.
@ayylmao: Wydaje mi się, że Virgin Mobile, doładowujesz za 30zł, masz 5GB internetu, a reszta to do wydzwonienia itd.
  • Odpowiedz
@fervi: 10zł za 10GB przy 5GB za doładowanie 30zł to był cebuladeals "do korzystania z internetu". Wszystkie inne sieci mają gówniane pakiety które albo są wielokrotnie droższe albo opierają się właśnie na doładowaniach i są śmiesznie małe. Ja to chyba dzwonię tylko jak mi się auto popsuje albo żeby zapytać czy ktoś chce coś ze sklepu i w zasadzie rozmowy w Play to chyba mam nawet za darmo ( ͡°
  • Odpowiedz
@wysuszony: W każdym razie teraz to nie opłacalne, już 10GB za 10zł było nieopłacalne, ale miałem numer zmieniać, zostawiłem. Aczkolwiek niebawem zmieniam, bo w Playu doładowanie za 25zł daje mi 500MB, a teraz widzę w Virgin za 39zł; 8GB + darmowe rozmowy i SMSy do wszystkich sieci
  • Odpowiedz
@fervi: Każdemu wedle potrzeb, OP pytał o internet, nie o rozmowy czy SMS, więc w tym tonie mu odpowiadałem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dla mnie 39zł za 8GB i nielimitowane rozmowy i SMS jest zupełnie nieopłacalne bo ja nigdzie nie dzwonię ani nie piszę SMS. Jak potrzebuję napisać to używam Telegram albo od biedy FB Messenger w przeglądarce, a dzwonienie jest tak tanie że krótkie rozmowy praktycznie
  • Odpowiedz
@wysuszony: No to co; i tak lepiej niż w Play.

Możesz wziąć 5GB (jak się przenosisz) za 29zł z darmowymi rozmowami i SMSami.
Odkąd skończył się państwowy hajs, Play już jest nieopłacalny.
  • Odpowiedz
@fervi: Nadal nie rozumiem w jaki sposób miałoby to być dla mnie lepsze i tańsze skoro ja nigdzie nie dzwonię poza sporadycznymi przypadkami ( ͡° ͜ʖ ͡°). Play nadal jest w większości przypadków jedną z najbardziej opłacalnych sieci, bo można go najłatwiej spersonalizować pod siebie i swoje potrzeby, choć sam kiedyś ich hejtowałem. Do tego zasięg 4 sieci i mam 3G w ziemiance na wsi.

  • Odpowiedz
@wysuszony: Bo ty doładowujesz np. za 30zł i wydajesz 20zł na neta. Tutaj doładowujesz za 30zł i masz 30zł
Masz nawet w VM taryfę za fri i nie wiem czy jej nie wziąć :D 300MB internetu
  • Odpowiedz
@fervi: Hmm, z tej strony na to nie spojrzałem bo pakiety internetowe mają tańsze niż się spodziewałem. Tylko pytanie czy mam roczną ważność konta czy muszę doładowywać cyklicznie? No i w moim wypadku podstawowe pytanie - jest zasięg T-Mobile albo chociaż Orange? Bez tego ostatniego nawet nie mam co wkładać SIM do telefonu.
  • Odpowiedz