Wpis z mikrobloga

#motocykle #motocykl #motowarszawa #bojowkachinskichmotocykli

http://olx.pl/oferta/zipp-tracker-250-stan-bdb-CID5-IDe4uOZ.html#61098ef07a

Miałem, polecam. Biję się z myślami czy sobie nie kupić jako drugiego sprzeta. To taki motur z serii ni gniosta ni łamiosta. #!$%@?łem się przy 50 na asfalcie, to tylko kierownica było lekko zgięta i plastiki pościerane, naprawa zamknęła się w 120 zł :) (kiera, klamka, manetka, lustro) Silnik to kopia z Hondy FTR nietypowe 223 pojemności, niecałe 17 koników, i lekko ponad 100 kg gwarantują dobrą zabawę.
  • 15
  • Odpowiedz
@bocznica: wiem, móiłęś, ale jednak z wyglądu jest ładne niezaprzeczalnie.
@Stitch zanim kupiłem to co mam teraz, to byłem bliski kupienia Vigora, ale po obejrzeniu szybko zrezygnowaliśmy, straszna porażka, łąćznie ze zbiornikiem na olej w ramie, który to (olej) trzeba zmieniać co 4-5 tys km...
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: no i ta pojemność baku powala czesto nawet 100km nie zrobi sprzęt. SM sie zrobily popularne jak SM Trolls zaczęli wrzucać filmiki na rowni z SuperRetards i SuperMotoFools, potem wszyscy zaczęli papugowac..
  • Odpowiedz
@danielosw: wszystko jest do niego :) Ja za 3700 ale opony miałem założone Pirelli sport demons. , w sumie trochę żałuje bo jako drugi sprzęt na miasto czy w las w sam raz.
  • Odpowiedz