Wpis z mikrobloga

@t3m4: Akurat kupuje skiny, żeby gra istniała to bardziej w stronę lola i temu podobnych mówiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w CS to ceny niektóre są tak wywindowane, szczególnie przeliczając na zł, że też jeszcze niedawno patrzyłem dokładnie tak samo jak Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale po prostu to niektórych rajcuje, tak samo jak jednym tico wystarczy żeby poruszać się
inni wydają górę kasy na to samo w lepszym opakowaniu


@Madin5: bez przesady, tico ssie nie tylko dlatego, że wygląda jak sprasowany polonez :P Jeśli na rynku samochodowym ceny zależałyby tylko od wyglądu, to ci bardziej snobistyczni szybko i łatwo staliby się obiektem drwin... tak jak teraz podś#!$%@?ę się z ludzi kupujących skiny za 350 zł.
@t3m4: nie znam się dokładnie na samochodach, ale wiesz o co mi chodziło tak najprościej było mi napisać. Tak można ze wszystkim, czemu chodzić do restauracji zapłacić 350zł jak u mamy mam lepsze jedzenie domowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kogoś stać, lubi to, to kupuje.
Pomyśleć, że kilka miesięcy temu miałem takie samo zdanie o skinach jak Ty... Wszystko jest warte tyle, ile ktoś jest w stanie