Wpis z mikrobloga

@batgirl: nie chciałem podchodzić za blisko, bo wokół było sporo ludzi. Samo zdjęcie wg mnie średnie, ale ten dziadek no ()
  • Odpowiedz
@Kudy: bardzo fajne zdjęcie, a w takim rodzaju fotografii bardziej chodzi o przekaz niż aspekty techniczne ;) podoba mi się
  • Odpowiedz
@Kudy: kadr jest jak najbardziej spoko, te stoliki i przestrzeń nadają charakteru temu zdjęciu, światło wspaniale zagrało. kadr mimo, że centralny to serio fajnie się ułożyło. Doskonałe #streetphoto robiłeś telefonem czy czymś bardziej zaawansowanym? Nie tnij go, bo zabijasz to zdjęcie. ;)
  • Odpowiedz
@Kudy mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, ściągnąłem sobie tą Twoją fotkę na kompa żeby ją troszkę podrasować w komputerze. Co do modyfikacji: wyprostowałem horyzont (na podstawie drogi), przyciąłem delikatnie z lewej strony żeby kompozycję zamknąć filarami, skonwertowałem do czerni bieli żeby potencjalny odbiorca mógł się skupić na kadrze, takie już typowe #streetphoto aczkolwiek wiem, że nie każdemu może to przypaść do gustu. Jedna uwaga na przyszłość to
Agemaker - @Kudy mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, ściągnąłem sobie tą Twoją f...

źródło: comment_Xr2sSeQHWpjEddMjZgLaYN22GUSqx22h.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Agemaker: wyślij mi na pw swojego maila, wyślę Ci oryginalne foto bez kompresji, pobajerujesz jak masz ochotę i odeślesz mi efekt ;) jasne, że nie mam nic przeciwko!
  • Odpowiedz
@maciekawski: Ściąłem lewą stronę bo kiepsko wygląda taki fragment wychodzący zza lewego filara, fakt że idealnie byłoby gdyby ten starszy Pan był bardziej z prawej strony zdjęcia i z jego lewej zostałoby więcej przestrzeni, ale nie da się wszystkiego na raz zrobić. Moim zdaniem lepiej wygląda to w momencie gdy kompozycja zamyka się w tych filarach.
  • Odpowiedz