Wpis z mikrobloga

No kurde nie mogłem się powstrzymać przed zrobieniem tego zdjęcia, byłem rano w galerii handlowej i praktycznie wychodząc zobaczyłem takiego dziadka wpatrzonego w szybę, a za nim obszar do zabawy dla dzieci, nie uwierzycie, ale akurat losowo wybrało mi wtedy ze Spotify utwór "Zeus - Będziemy dziećmi"
#fotografia #feels
Kudy - No kurde nie mogłem się powstrzymać przed zrobieniem tego zdjęcia, byłem rano ...

źródło: comment_KBPo9hwTin4oPC7unUX3KdfQaA7ZwRrB.jpg

Pobierz
  • 61
@Kudy mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, ściągnąłem sobie tą Twoją fotkę na kompa żeby ją troszkę podrasować w komputerze. Co do modyfikacji: wyprostowałem horyzont (na podstawie drogi), przyciąłem delikatnie z lewej strony żeby kompozycję zamknąć filarami, skonwertowałem do czerni bieli żeby potencjalny odbiorca mógł się skupić na kadrze, takie już typowe #streetphoto aczkolwiek wiem, że nie każdemu może to przypaść do gustu. Jedna uwaga na przyszłość to uważaj na wychodzące
Agemaker - @Kudy mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, ściągnąłem sobie tą Twoją f...

źródło: comment_Xr2sSeQHWpjEddMjZgLaYN22GUSqx22h.jpg

Pobierz
@maciekawski: Ściąłem lewą stronę bo kiepsko wygląda taki fragment wychodzący zza lewego filara, fakt że idealnie byłoby gdyby ten starszy Pan był bardziej z prawej strony zdjęcia i z jego lewej zostałoby więcej przestrzeni, ale nie da się wszystkiego na raz zrobić. Moim zdaniem lepiej wygląda to w momencie gdy kompozycja zamyka się w tych filarach.