Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Bolek syn Bolesława nikogo nie skrzywdził, on tylko rozmawiał z esbekami. To źli esbecy krzywdzili.
Tak samo wcześniej w wojsku,on tylko raportował...
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Leszke, sam żeś jest prostym człowiekiem. Jesteś takim nieporadnym kretynem, że ja jako 7 letnie dziecko doradzałem rodzicom, aby na ciebie nie głosowali. Tak, urodziłem się w 1983r i już w 89/90 wyczułem twoją dwulicowość, zakłamanie i niski iloraz inteligencji. Tak więc faktem jest to, że to nie na wykopie są prości ludzie, ale to, że to ty jesteś prostym chłopkiem, który dał się wciągnąć do współpracy w wrogim rządem.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: a czy można wiedzieć, kto przeprowadził badanie tej taśmy? bo podobno była ona badana, tylko nie wiadomo do końca przez jaki instytut.. każdy mówi, że fałszywka, ale na jakiej podstawie? zrobienie takiej taśmy, nawet w obecnych czasach byłoby nie lada wyzwaniem.. po pobieżnym przebadaniu tej taśmy, nic nie wskazuje na to, żeby głos należał do innej osoby.. sklejanie słów też nie wchodzi w grę, bo słowa wypowiadane są z właściwą
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Mam pytanie do Wałęsy.
Dlaczego swoimi ochroniarzami zrobił byłych EBeków z Arłamowa,którzy go wtedy tam pilnowali?
Dlaczego doradcą zrobił Wachowskiego,który na "nocnej zmianie" witał razem z Tuskiem i resztą - rosyjskiego szpiona słowami ZDRASTWUJTIE?
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Dlaczego Lechu-Bolku w przypadku wraku TU-154 aby stwierdzić co się stało nie potrzeba w Polsce wraku? ...... A w przypadku Bolka trzeba 100 grafologów i międzynarodowej komisji?
  • Odpowiedz