Wpis z mikrobloga

#iphone #apple #telefony

Od paru dni jestem nieszczęśliwym posiadaczem 5s. Większego badziewa nie miałem. Telefon kosztuje ponad 1500 zł. W opcjach mam włączone jedynie wifi, odświeżanie whatsupa i powiadomienia z poczty i whatsupa. Wszysto praktycznie powyłączane. Podświetlanie poniżej 25%. Bateria w tym srajfonie nie wytrzymuje nawet 10 godzin. Ja się pytam, jak ludziom to się może podobać? Czytałem jakieś porady dotyczące wydłużania pracy baterii - wszędzie piszą, że mają powyłączane wszystko, bo "cenią sobie komfort dłuższej żywotności telefonu". #!$%@?. To skoro sobie cenicie, to jak możecie na tym sprzęcie pracować? Przecież to jest CHORE.
  • 178
  • Odpowiedz
@PoProstuMichal: Jak chcesz to z czystej ciekawości dzisiaj wieczorem mogę przeprowadzić test baterii na 5s i byśmy porównali wyniki. Tylko musiałbyś mi dokładniej napisać jak wygląda procedura bo nigdy tego nie robiłem.
  • Odpowiedz
@PoProstuMichal: miałem iPhone 2 lata, też 5s. Teraz z czystej ciekawości przesiadłem się na Androida. Tęsknię za baterią, która tam była bo spokojnie starczała mi na 2 dni, jeden cały dzień to była norma (nie użytkuje intensywnie telefonu, czasem jakiś Messenger, czasem połączenie). Musiał Ci się trafić wadliwy egzemplarz. Do tej pory żałuję sprzedaży mojego iP. Więc jak nie chcesz, możesz mi oddać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PoProstuMichal: telefonu dzien w dzien uzywam intensywnie - po kilkadziesiat rozmow, do tego net, fejs, wieczorem jakas gierka. I zawsze starcza spokojnie na caly dzien. Przy mniejszym uzyciu - nawet na 2 dni.
  • Odpowiedz
@PoProstuMichal: udaj się do jakiegoś ispotu, czy idream. to drugie ma serwis razem ze sklepem, więc może coś tam poskubią w środku i znajdą przyczynę. Niemożliwością jest, że taka bateria w iPhone to norma. W moim przypadku to był telefon z doskonałą baterią, trzymał zdecydowanie dłużej niż Androidy na 2.3.6, które wcześniej posiadałem. Ba, trzyma lepiej, niż Nexus na Androidzie 6.0.1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moi rodzice
  • Odpowiedz