Wpis z mikrobloga

@ktototaki23: No dobra to jest logiczne ale... Gadam z dziewczyną która szuka nowego faceta, bo tamten ma na nią wytrzaskane - to zrozumiałem wręcz. Jednak chłopak nic o tym nie wie, że tamta szuka sobie nowego niebieskiego, aby tego było mało ona jeszcze z nim mieszka. Więc wytłumacz mi czy to wydaję się normalne?

Nie będę robił zrzutów obrazu z rozmowy, bo zwyczajnie mi się nie chce tego rozpowszechniać.
@zielonestopylucyfera: Nie chcę w sumie oceniać, czy normalne, czy nie, ale coś jest nie tak. Nową relację powinno zaczynać się wtedy, gdy skończy się w pełni swoje stare sprawy, taka jest moja opinia.

I oby jednak nie odwidziało się Jej, bo może teraz ma kryzys w związku, szuka zainteresowania kogoś innego, a później znudzi jej się taka gra. Być może się mylę, ale jednak to nie jest w porządku z jej
Jak zaznaczyłeś mieszka z nim dalej, nie chce wracać do rodziców, a więc szuka kogoś na zastępstwom a kiedy to nastąpi to z nim zerwie. Po prostu nie chce obniżyć standardu życia :) To tak jak z samochodami, jak laska pozna gościa z samochodem to już później na gościa bez auta nie spojrzy, odnoszę się oczywiście do tego przykładu a nie do całego gatunku różowych.
@ktototaki23: no tutaj nie ma mowy żeby coś z tego było, jakby nam coś nie wyszło to też by mnie robiła w kija. Tego bym nie chciał, a na pewno nie zrobiłbym tego kolesiowi który myśli, że z nią jest.
@Calina: no i się łudzą, a przez tę nadzieje jeszcze bardziej się potrafi wszystko spieprzyć.
@h1jack3r: no tak możesz mieć racje i tutaj ona widzi problem ( ͡°