Wpis z mikrobloga

@Rad-X: cena jest na tyle przystępna, że byłbym skłonny go kupić, nawet dla amej frajdy, testów, ale problem w tym że nienawidzę czytać na LCD, już mi w lapku to przeszkadza więc podziękuje, nie wiem co oni chcą osiągnąć tym gówinkiem...
@Piekarnik: Ebooki to nie tylko ksiązki ale i gazety/magazyny (których sobie nie wyobrażam na eink). Do takich rzeczy ipad się sprawdza a wydawnictwa by zyskały kolejny kanał dystrybucji prasy codziennej, dla mniej zamożnych ludzi.

Jednoczeńsnie cena i możliwości dla ludzi którzy nie chcą dokładać do chinskiego tabletu z androidem jeszcze trzech stów to powinno być wystarczające. Mimo że jakość pewnie by była porównywalna
@Rad-X: jesteś przekonujący natomiast, brak WIFI uniemożliwia wygodne korzystanie z gazet/magazynów, będę musiał najpierw ściągnąć e-wydanie, zgrać na pendrajva a potem z pendrajva zgrac na ten sprzęcik i dopiero czytac, wole kupić papierową gazete albo poczytac na laptopie w necie :)
@Piekarnik pamiętaj, że jedni potrzebują wypasionego czytnika z tym wszystkim, co mówisz, ale inni uzywają go tylko do czytania. dlatego jeden kupi sobie coś droższego, ale dobrze że na rynku pojawia się też coś prostszego a co za tym idzie tanszego. konkurencja jest wazna, do tej pory jak chiałes poczytac e-booka musiałeś się liczyć z tym że czytnik to droga impreza teraz już nie trzeba. to się jak dla mnie liczy