Wpis z mikrobloga

@jaremo: Koleś dostał mieszkanie w prezencie. Żadne z nich nie wyłożyło kasy. Nie wiem tylko dlaczego wszyscy jadą po tej pannie, szukanie informacji o tym co się stanie z mieszkaniem po rozwodzie nie jest zbrodnią i każdy normalny człowiek który ma odrobinę oleju w głowie takie sprawy wyjaśnia przed ślubem a nie w trakcie rozwodu.
  • Odpowiedz
nie rozumiem Was serio. to coś dziwnego że kobieta chce zabezpieczyć swoją przyszłość? rozumiem, że w imię honoru powinna nie walczyć o to, a gdy się kolesiowi znudzi to iść sobie mieszkać na dworzec?


@larvaexotech: Niech idzie do roboty. Tak normalni ludzie zabezpieczają swoją przyszłość, a nie prostytucją.
  • Odpowiedz
@Zsan: jednego nie rozumiem, po #!$%@? ludzie starają się jej pomóc w jakikolwiek sposób i dają jej rady, za takie coś powinna zostać w najlepszym wypadku olana ciepłym moczem przez innych użytkowników tego forum.
  • Odpowiedz
Prostytucją? Z tego co wiem to nie jest prostytutka tylko jego kobieta która ma z nim dziecko?


@larvaexotech: Branie ślubu i następujące w związku z tym stosunki seksualne, w zamian za korzyści majątkowe to prostytucja. I jakbyś nie wiedział, prostytutki też mogą mieć dzieci.
  • Odpowiedz
Branie ślubu i następujące w związku z tym stosunki seksualne, w zamian za korzyści majątkowe to prostytucja.


Gdzie jest powiedziane że wzięła z nim ślub dla kasy?
  • Odpowiedz
Przecierz to jest slub gejow. Przeczytajcie dokladnie 3 post na 1 stronie:

Czy ja nie bede mial do niego zadnego prawa????


On mi cos sciemnil ze po 5 latach stażu tzn małżeństwa ... bedzie wspolne
  • Odpowiedz
wyobraźcie sobie sytuację - macie gówniaka z panną, z jakichś przyczyn tylko ona pracuje i kupuje na siebie mieszkanie. Wy siedzicie w domu z dzieckiem, zajmujecie się domem - sprzątanie, zakupy, gotowanie, pranie, lekcje, drobne naprawy itd.


@misschief: Czy ustawowo jest nakazane kobiecie siedzenie w domu? I jak zabezpieczysz jej faceta przed tym, żeby to ona nie odeszła, mając połowę mieszkania, co statystycznie jest bardziej prawdopodobne, bo to kobiety dużo
  • Odpowiedz
@misschief: zawsze może oddać dziecko do opieki mężowi. nie ma obowiązku zostawiania go przy matce, szczególnie jak nie wyrabia finansowo. co do opieki gdy są razem też można tak podzielić obowiązki, żeby matka nie zawalała życia zawodowego. jednak większość kobiet idzie tą drogą, a potem narzeka, że nikt ich nie chce przyjąć do pracy po macierzyńskim. trzeba się zdecydować i przewidzieć konsekwencje długiego macierzyńskiego.
  • Odpowiedz
@I-____-I: te 95% to z jakichś konkretnych statystyk wynika czy przyjąłeś to jako pewnik na podstawie "historyjek z życia"? Dzisiejszy model rodziny różni się od tego sprzed 20 lat, jeśli mówimy o obserwacjach z naszego życia, to ja nie znam żadnej żony, która siedzi w domu przez całe życie podczas gdy mąż zarabia. Wszystkie kobiety jakie znam, nawet moja matka-emerytka, pracują.

Przy takich tematach wychodzi, że na wykopie circa 95%
  • Odpowiedz