Wpis z mikrobloga

@Zsan: co za mentalny rak. W sumie całe życie miałam dużo stresu jeśli chodzi o pieniądze, ale jakbym brała ślub to bym przede wszystkim cieszyła się, że będę miała rodzinę, dom, ciepło... a o nie o wyciągnięciu kasy. Smutny ten wykop.
  • Odpowiedz
I naród się zastanawia dlaczego młodzi nie chcą ślubów i dzieci.
Proste - odkąd mamy internet widać czarno na białym o co w tym wszystkim chodzi, już nikt nie ma wątpliwości.
  • Odpowiedz
@FuksjowyPasek: Może to jej niebieski nalega, różnie to bywa. Skoro jej powiedział, że po 5 latach coś jej się należy, to pewnie ten temat podejmowali, tylko nie wiem po co ją okłamuje? Skoro wie, że to ma dla niej znaczenie, to po co ja okłamuje? Żeby chciała wyjść za niego? Gdzie sens tych kłamstw?

I tak uważam, ze to zwykła zabawa znudzonych dzieciaków.
  • Odpowiedz
@Zsan: Pomijając intencje tej babki i jej dalsze odpowiedzi, wyobraźcie sobie sytuację - macie gówniaka z panną, z jakichś przyczyn tylko ona pracuje i kupuje na siebie mieszkanie. Wy siedzicie w domu z dzieckiem, zajmujecie się domem - sprzątanie, zakupy, gotowanie, pranie, lekcje, drobne naprawy itd. Sielanka trwa kilka(naście) lat aż dochodzi do rozstania. Zostajecie z dzieckiem bez żadnych środków do życia (lub z 500zl z alimentów) Po takiej długiej
  • Odpowiedz