Wpis z mikrobloga

@SystemHalted: Zawsze tak jest, dlatego nie wiem po jaką cholerę wrzucacie screeny z rozpoczęcia akcji. Przecież wiadomo że jakiś różowy poprzez solidarność ją ostrzeże albo samiec beta. Swoją drogą jakby poprosić Gruszke to by pewnie wystalkował by ją jej chłopaka i psa kolegi
  • Odpowiedz
Ja jestem ciekawy motywacji kogoś, kto próbuje za wszelką cenę uniemożliwić namierzenie autorki tego tematu. Przecież nikt nie wykorzysta informacji, która nie jest już publicznie dostępna, a cel takiego namierzenia to jedynie poinformowanie męża, tj. podanie linka do tematu na forum, nic poza tym.

Czy takie zachowanie jest złe? Nie wydaje mi się, więc co kieruje taką osobą, która próbuje to zatrzymać? Z całego serca życzę takim ludziom, aby w ich życiu
  • Odpowiedz
@-PPP- @Zsan: Ale gdzie ta nieuczciwość? laska chce wiedzieć na czym stoi, więc zasięga informacji. Nieuczciwe jest chyba tylko to, że koleś jej wmówił, że po 5 latach mieszkanie będzie jakiś cudem wspólne. Osobiście uważam, że wszystkie sprawy majątkowe powinno się regulować przed ślubem u prawnika, żeby po 5 latach się nie okazało, że ktoś tu kogoś grubo w------ł. Jak już namierzycie tę pannę, nie omieszkajcie wspomnieć, żeby sobie
  • Odpowiedz
@Zsan: No i po co tu to wstawiłeś? Teraz wykopkowe trolle ją spłoszyły i prawdopodobnie nie dojdziemy do jej tożsamości. Następnym razem lepiej samemu wziąć sprawy w swoje ręce niżeli to tutaj publikować.

Trzymam kciuki by poznał się na niej jej narzeczony gdy jeszcze nie jest za późno ;)
  • Odpowiedz
Ale gdzie ta nieuczciwość? laska chce wiedzieć na czym stoi, więc zasięga informacji.


@Kocisko_i_Anka: No więc skoro to co robi nie jest twoim zdaniem nieuczciwe, to tym bardziej dlaczego ktoś miałby uniemożliwiać dotarcie do jej męża i przekazanie mu linka do forum?

Kobieto, ja rozumiem, że solidarność jajników itd., ale jak ty możesz tak publicznie robić k---ę z
  • Odpowiedz
@-PPP-: ale spokojnie, przecież nigdzie nie napisałam, że moim zdaniem jej się mieszkanie należy. Uważam, ze każdy kto wchodzi w związek małżeński powinien wiedzieć na czym stoi i tyle. To tyle o chuju.

Co do dwa, prezentujesz jakiś z-----y pogląd że małżenstwo to tylko miłość. Bzdura. Małżeństwo to układ. Jeśli laska bada grunt to tylko dobrze o niej świadczy i widocznie ma powód do takiego badania.

Uważasz że to w porządku, aby wziąć ślub a potem kombinować czy w razie rozwodu da radę jakoś o--------ć swojego
  • Odpowiedz
Nigdzie nie widze informacji jaka część kazde z nich wlozylo. Koleś moze i kupil mieszkanie ale może za jej pieniadze. Wzial papiery na siebie i zaczyna krecic. Dlaczego od razu twierdzicie wszyscy ze ona nic do tego zakupu nie wniosla?
Moze trzeba na to spojrzeć z drugiej strony?
  • Odpowiedz