Wpis z mikrobloga

@jokefake: ale ja kto jest fizycznie możliwe? 3 m-ce po porodzie i dawaj seksy i dawaaaj? tyle że jak okresu nie ma, to nie ma się o co wściekać, hormony sprawiajo że włosy nie wypadajo, cera ładniejsza, chłopu chce się ruchać, ona ciągle gotowa...

on nie.
  • Odpowiedz
@zolwixx: totalnie nie rozumiem co napisałeś.

w sensie, że jak to jest możliwe że tyle gówniaksów? pewnie zaczęła dość wczesnie; mam kilku znajomych z neokatehumenatu gdzie mają mniej-więcej tyle rodzeństwa i zazwyczaj mnożenie rodziców kończy sie na 2 poronieniu z rzędu.
  • Odpowiedz
@notrzeba: no, znam taka jedna 33lata. 9 dzieci 10 w drodze albo juz sie wyklulo z 4 roznymi facetami. myslisz ze to normalne?
ps. podpowiedz, zaden z nich nie lozy na dziecko, alimenty pobiera ze skarbu panstwa.
  • Odpowiedz
@blaiseblaise: @japco: Nie wiem o co cię plujecie. Przyszła do nas moda z zachodu na 2+1 i teraz to się uważa za normę, natomiast od 2+3 zaczyna się patola. Teraz zapytajcie dziadków ile mieli rodzeństwa, bo mój dziadek miał 8, babcia 4, drugi dziadek 9. I to była norma, starsze zajmowały się młodszymi, najstarsze chodziły z rodzicami na pole i nikt nie potrzebował programu 500+ i wyrośli na
  • Odpowiedz