Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Tu jest błąd w Waszym myśleniu

Irytują mnie pojęcie strachu , zdrady , przekupstwa , współpracy .Mnie to nie dotyczy

Robiłem zawsze w tych sprawach to do czego byłem przekonany i w co wierzyłem .

Gdybym miał powtórzyć swoją drogę życia nic bym nie zmienił w tym otarcie się o służby PRL.

Miałem swoją koncepcję walki z komunizmem i ją zrealizowałem. .do Waszej Ona nie pasuje ..

Kto z Was bohaterzy w targnął by w czasie bijatyk do komendy milicji wynegocjował wypuszczenie więźniów i o odebrania ich wystąpił z okna komendy.

Kto z Was internowany wyrzucił by wicepremiera z pokoju internowania

Kto z Was jadąc podpisać gotowy niedobry traktat Poprawił go i podpisał werunkiem było wyprowadzenie wojsk sowieckich .

Kto z Was byłby wstanie by umorzono połowę polskich dlugów

Kto z Was wie ile razy padł pamiętny sierpiowy strajk 1980 r i kto go urartował

Kto z detronizował Gen Jaruzelskiego a gdyby tego nie zribił

Kto nie pozwolił by Gen Kiszczak został premierem i wiele innych jak mi się przypomi dopiszę , a może szkoda szkoda słów ...LW

Kto z Was zna skład Komunistycznego Sztabu antykryzysowego z sierpnia 1980 roku

Kto z Was wie z kąd brały się bojówki by w nocy atakować posterunki strajkujacych Tu jest błąd w Waszym myśleniu

To co pokazuje bezczelnie IPN nie powstało przy moim udziale .To nieżle przygotowana prowokacja ale i to udowodnię i rozwalę w swoim czasie .LW
  • 293
@Jan1956: toż te inne głęboko wierzące ludzie co tu paczom jedynie jak wzywasz debilu Boga nadaremnie to One powinny Cię ubić ja w Twojego Boga nie wierzę... ale Ty obrażasz bucu tych ludzi co czytajom co Ty se wyprawiasz nooooo może jakie szczerze wierzące i praktykujące może...
@peXel: nieprawda. doczytaj jak było. A z Olszewskim to go odwołał ale JKM napisał ustawe lustracyjną która wyłączała prezydenta, a Antoni ją całkowicie zepsuł. Poza tym ujawniała tylko 1/7 agentów. Aneksu WSI do tej pory nie ujawnili - bo pis wyprowadził ze skoków 4 mld które poszły m.in. na sfinansowanie czasopisma wsieci karnowskich. Cała ta nagonka na l.w. jest z powodu ogłoszenia nieudanych 100dni rządu "Do spotkania z prezesem IPN doszło
@lechwalesa: Ja powiem tak, wisi mi kalafiorem czy Pan donosił czy nie czy był Pan TW czy nie, ale mam do Pana żal. Za czasów Pana prezydentury rozpoczął Pan proces prywatyzacji przedsiębiorstw, w których pracowali ludzie walczący o wolna Polskę. Zapomniał Pan, że bez tych ludzi na ulicach, którym ZOMOwcy pałowali plecy byłby Pan nikim, zerem, mimo to odwrócił się Pan od nich plecami. Dzięki Pana przedsiębiorczości Ci ludzie nie mogli
@TerrorMachine: sam widzisz chopie żeś się wykluczył społecznie debil będziesz jak odpuścisz i niczego się nie nauczysz jeszcze... Twoja bezradność nad komputerem powoduje że się wyżywasz nad jakim staruszkiem a mógłbyś bardzo prosto nauczyć swojego kompa aby zarabiał dla Ciebie pieniąchy... noooo ale to cza mieć te jaja co Ty na razie sam nie wiesz czy je masz... prawdziwi mężczyźni to cóś w życiu potrafią taaaaakiego co dziewki piszczom.... byś se
@TerrorMachine: myśmy programiści zrobili już kawałek roboty aby pisać a komputer w tle poprawia ortografię ale ja z tym nie mam żadnegoproblemu popaczaj w moich wypowiedziach gdzie fonetycznie przekornie nie wygłupiam się walcząc z sennością bo już będzie doba jak jestem on-line ! ale myśmy programiści dali Ci translatory on-line a budziet jeszcze więcej inteligencji i mniej prostych prac chyba że jakieś niebezpieczne nagłe zdarzenia to wtedy by ratować innych ludzi
@AniaKruk: dałbym szczerze punkt od siebie ale nie doczytałem czy to PO czy PIS... jam jest PO stały w uczuciach !!! za te 200.000 obiektów inżynieryjnych co sięnam udało dla wszystkich Polaków wybudować ...
@AniaKruk: Polak prawdziwy dwakroć się smieje ( czy cieszy - tak chyba bardziej ogólnie stwierdzenie...) . no więc ja przynajmniej matematyką codziennie praktycznie używam i Pan Prezydent to raczej tego może mieć problem z interpretacją co do kierunku: używam swojej miary czy za PO czy za PIS... o to może by co nieco rozjaśniło to może bym punkcik od siebie a tak na teraz to ja nie znaju... nawet nie kojarzę
@jannna: Ja to ja, a nie zaden PiS Ani PO. Jesli chodzi o poglady to KUKIZ'15. Stale uczucia i niezmienne poglady w swoim marnym zywocie posiada tylko krowa...zarcie, picie sranie, spanie, zarcie....Czlowiek powinien przez cale zycie sie uczyc i wyciagac wnioski...''dalbym szczerze punkt"-nie potrzebuje od oszustow zadnych punktow. Bez odbioru kolego, tubo propagandowa teoretycznej osmiorniczkowej Polski na kamieni kupie. Nie osmieszaj sie OK.?
Pobierz
źródło: comment_JVyNagbg3FpRiMc3PIQby4lwviIckebo.jpg
@AniaKruk: a więc PIS tylko potajemnie i niepoczebne jesteście jako całość więc na sygnał po cichu udzielacie poparcia... to tak jakoby prawdziwy mężczyzna sam nie miał jajec i kolegę musiał poprosić od czasu do czasu... to jest zwyczajnie po ludzku obrzydliwe być na sygnał sługusem a czasem dla zachowania pozorów niby targować się kiedy już bez mikroskopu widać te nieważne głosy.... niepoczebne wcale...
@TW-LOLEK: Co was wszystkich tak ta wódka boli? Od iluś dni ludzie się podniecają, bo zobaczyli jak to w Magdalence Kiszczak z Wałęsą piją wódkę, a Michnik i Mazowiecki palą papierosy. A i jeszcze jakieś schabowe wcinają. No szok po prostu, polskie Watergate! Dziecinada. wtedy wszyscy w Polsce pili i to było normalne. Skoro się porozumieli (a to wcale nie musi oznaczać, że ktoś się sprzedał komuś) to mieli prawo to
@jannna: Przepraszam za to porownanie z krowa ale zmienilabym tylko na byka, reszte pozostawiam nie zmienione. Kolego jaki PiS?? KUKIZ to merytoryczna opozycja i najmadrzejsze ugrupowanie w sejmie-nie mylic z partyjnym-nie pobieraja dotowanych od panstwa pieniedzy partyjnych. Interesujesz sie w ogole polityka??? na bierzaco??? bo ja mocno w to watpie. Wracajac do jakis tam wspominanych statystyk budowli inzynieryjnych w Polsce za PO te 200 000? To te rowniez w 50% nikomu
Pobierz
źródło: comment_0vgYEqTKA9BfwNFamy2Em2HiMdYnAA4s.jpg
@muciek112: Pewnie pisze z jakiegoś dotykowego dziadostwa, które jest teraz modne a na którym pisze się niewygodnie, ale co to zmienia? Większość komentarzy tutaj to łajno, piszecie o prezydencie Polski jakby był waszym kolegą z podwórka. Z imienia i nazwiska żaden bohater by tego nie napisał, ale pod nickiem wali ile wlezie. To właśnie tacy odważni w pysku milką gdy przychodzi co do czego. Przerabiałem to, też byłem związkowcem.
@AniaKruk: ale sprzeczajmy się nawet i piękniej... Nie macie Prawa czy prawa do pieniążków subwencji czy diet... nie kumam języka politycznego bom jest człowiek Nauki... jednakże nie jesteście zwyczajnie Partią i kaska Wam się zwyczajnie nie należy...

obiekty są do dokończenia w każdym momencie już w połowie rzekomo gotowe... Ja zasadniczo emocjonalnie wspierałem
jednakże każdego dobrego GOSPODARZA !!! i to jest co mnie kręci !

a cokolwiek godzącego w interes zwykłego