Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Tu jest błąd w Waszym myśleniu

Irytują mnie pojęcie strachu , zdrady , przekupstwa , współpracy .Mnie to nie dotyczy

Robiłem zawsze w tych sprawach to do czego byłem przekonany i w co wierzyłem .

Gdybym miał powtórzyć swoją drogę życia nic bym nie zmienił w tym otarcie się o służby PRL.

Miałem swoją koncepcję walki z komunizmem i ją zrealizowałem. .do Waszej Ona nie pasuje ..

Kto z Was bohaterzy w targnął by w czasie bijatyk do komendy milicji wynegocjował wypuszczenie więźniów i o odebrania ich wystąpił z okna komendy.

Kto z Was internowany wyrzucił by wicepremiera z pokoju internowania

Kto z Was jadąc podpisać gotowy niedobry traktat Poprawił go i podpisał werunkiem było wyprowadzenie wojsk sowieckich .

Kto z Was byłby wstanie by umorzono połowę polskich dlugów

Kto z Was wie ile razy padł pamiętny sierpiowy strajk 1980 r i kto go urartował

Kto z detronizował Gen Jaruzelskiego a gdyby tego nie zribił

Kto nie pozwolił by Gen Kiszczak został premierem i wiele innych jak mi się przypomi dopiszę , a może szkoda szkoda słów ...LW

Kto z Was zna skład Komunistycznego Sztabu antykryzysowego z sierpnia 1980 roku

Kto z Was wie z kąd brały się bojówki by w nocy atakować posterunki strajkujacych Tu jest błąd w Waszym myśleniu

To co pokazuje bezczelnie IPN nie powstało przy moim udziale .To nieżle przygotowana prowokacja ale i to udowodnię i rozwalę w swoim czasie .LW
  • 293
@B-B_Katowice: tez kapowales, wiemy, wiemy, jakos jest pelno ludzi ktorzy sie nie zlamali, kobiety nawet, a ten pazera, jak tylko poczul kase sprzedalby wlasna matke, to jest ten gorszy sort polakow, nowa targowica.Nie mam do tego goscia zadnego szacunku, gardze nim.
KUKIZ to merytoryczna opozycja i najmadrzejsze ugrupowanie w sejmie-nie mylic z partyjnym-nie pobieraja dotowanych od panstwa pieniedzy partyjnych.


@AniaKruk: LOL Każdy melepeta wie iż KUKIZ nie brał tych dotacji z podstawowego powodu iż bał się iż by mu to całe zbierane towarzystwo się nie skompromitowało przy ro-zgrabywaniu łupów. Bo ta partia to przystawka PIS... Sam zresztą KUKIZ się chwali na fukbuku co chwila rozmowami ze kolegami z PISzu
@AniaKruk: Pani Anno imienniczko mojej pierwszej Żony i Babci mojej dla której od zawsze byłem wielki !!! obrażasz równeiżsiebie samą i niszczysz Polskę o której może byś chciała kiedyś opowidzieć swoim dzieciom wnukom.... i co powiesz ? a dziecka są coraz bardziej inteligentne i to widziałem u swoich dzieci że jest to bardzo widoczne !!!
światowy trend !!!
@B-B_Katowice: Tak Cie komuszy swiat nauczyl szanowac wladze, bez wzgledu na to jaka by byla?Slepy jestes czy co? Nawet jesli na glowe panstwa posadza kompletnego barana, zlodzieja, mende, tyrana to Ty i tak go bedziesz szanowal, bo to Prezydent, tak? Pijaka Kwasniewskiego tez szanujesz? Albo Komorowskiego ktory przynosil nam wstyd gdzie sie nie pokazal? Szanuje ludzi ktorzy na to zasluzyli, a nie za to ze ktos ich posadzil na stolku i
przeczytałem całą teczkę i ja tam widzę, że niewiele im powiedział, prawie nic, lawirował, donosy innych kapusiów pełne nazwisk (!!), ale od LW nie dostali tylu nazwisk, więcej tam tych "pokwitowań na kasę" niż rzetelnych informacji od TW Bolka, tzn. nieźle ich zwodził, #!$%@?ów esbeckich i bardzo dobrze!! a potem odmówił i tyle widzieli Wałęsę, moim zdaniem super postawa w czasach szalejącego komunizmu - poczytajcie sami, internetowe cwaniaczki plujące jadem: http://www.polskatimes.pl/historia/a/cala-teczka-personalna-tw-bolek-kompletna-teczka-bolka-wszystkie-dokumenty-akta,9425335/
a tera się wszyscy walta, dalej tu siedźta i piszta, ja idę popracować, robić biznesa, a wy tu sie kiśta i dalej deliberujta, jakbyśta za wiele czasu mieli, patałachy internetowe! do roboty, lenie
@erwinkapiszka: dałbym punkcik szczerze gdyby nie chciał Kto w ogóle tego jadu oglądać... jako ja... mnie to zupełnie nie interesuje ponieważ ja rozumiem że to jest zamach łajdaków na moją Wolność mojej rodziny a jak wojna to ja nie żartuję ! mógłby armata sama wyszczelić jakby jaki był w pobliżu...
@lechwalesa: Jedno proste szybkie pytanie, bo to jest już komedia. Dlaczego nie przeprowadził Pan lustracji po przejęciu władzy w kraju - i bez bajek z mchu i paproci, tylko dlaczego tym samym umożliwił Pan ludziom z aparatu wejście w świat biznesu i bycie krezusami? Bo ja nie wiem np. do dziś i mam nawet nie mieszane uczucia a bardzo krytyczne co do Pana/
@erwinkapiszka: nie nerwuj się człowieku jam programmer i kilka laptopów automatycznie autonomicznie sobie pracują zarabiają na życie całej mojej rodziny i nas nie interesuje jakiś nawet śnieg czy zawieja... u nie ptaszki śpiewają palmy dookoła... idylla... aaaaa my długowieczne ludzie !!! bardzo dużo staruszkami...
@PanieDobryJakChleb: co wy wszyscy z tymi 60 groszami?? jakie moje linki chcesz? prawo do wypowiedzi na wykopie zdobywa się odrabiając jakąś pańszczyźnianą wierszówkę, czy co? wszyscy wiedzą że LW publikuje na wykopie, więc zajrzało tu mnóstwo ludzi i jak zobaczyli ten ściek, który wylewacie na Prezydenta RP to ich qrvica wzięła, mnie też, bo żeby gimbaza taka jak ty, jechała z Prezydentem jak z brudną szmatą, to jest po prostu brak
@erwinkapiszka: jam dwacat let jak czauczesku łeb urwały to jam w górach opodal Wiednia se mieszkałem... kilometr od Ziemi na której urodziłem się... Mazowsze ! i po cóż mi odległe pamiętasz z brazylii niedawno po wypoczynku wracały do Europy i wypoczęte wpadły do Atlantyku głośno było kilka lat temu w ostatnio na Synaju ruskaja machina.. jam latał nad Polską 40 lat temu turystycznie !!!
a nie to co dziś sprzątaczki do