Wpis z mikrobloga

O K---A XD DEADPOOL PRZY TYM CZYMŚ, TO ARCYDZIEŁO FABULARNE.

1. Obrus Łejn, wiem, że jesteś Batmon.
2. Supermon, a Ty Klark Kent (NIE, NO CO WY XDDD)
3. No to ustawka.
4. Piu piu, karabiny, lasery
5. Batmon, jesteś suaby bo masz tylko kase, a nie moce hehe
6. Ale mam kryptonit! Piu piu, karabiny, lasery
7. Oh nie, słabość supermona, on weźmie i umrze
8. Profesor Loczek robi potwora XD
9. OH NIE, POTWÓR CHCE NAS ZABIĆ.
10. ŁONDERŁUMEN!!!!!!!!!!1111oneoneone...
11. Hehe, ocaliłaś nas.
12. Musimy połączyć siły i pokonać potwora mocą przyjaźni!
13. Piu piu, karabiny, lasery
14. Wygraliśmy z mocą naszej przyjaźni XDDD
15. Wszyscy żyli długo i szczęśliwie

Dla tych, co twierdzą, że #deadpool to porażka, poczekajcie na tego gniota XD

#film #marvel #niepopularnaopinia i #gorzkiezale

#batman vs #superman
Niewierny_Mops - O K---A XD DEADPOOL PRZY TYM CZYMŚ, TO ARCYDZIEŁO FABULARNE.

1. O...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@inrzynier: Zamiast posiłkować się recenzjami LOL krytyków, Mordeczko, to obejrzałem w dzień premiery film. I nigdzie nie napisałem, że jest zły, wręcz przeciwnie - bardzo mi się podobał. Chodziło mi o to, że oszołom, który spuszcza się nad Deadpoolem jakby był niewiadomo czym może mieć problem ze zrozumieniem, że Batman v Superman za którego scenariusz odpowiada Chris Terrio, notabene zdobywca oscara w tej kategorii, będzie miał do zaoferowania coś więcej
  • Odpowiedz
@michalo94: Wczoraj założyłem konto. Dzisiaj chyba usunę. "Potwór szczela z oczu i tarcza obrania kosmitę i multimiliardera który tłucze gangsterów bo mu wychuśtało mamełe i tatełe, wieżowce się walo a kosmita i bogaty wariat żyjo, ale to głupie" Już się tu nad tym waszym koniobijstwem ludzie rozpisali, ale to jest tak że jak ktoś się chce do czegoś d-----ć, to się d-----e, gorzej jak mu się wydaje że jest conajmniej
  • Odpowiedz
@K6_punktow_obledu: to papa zielonko, szerokiej drogi ( ͡° ͜ʖ ͡°) wykop, to portal informacyjno-społecznościowy dla ludzi o mocnych nerwach. Nie jesteśmy typowym fejsbuczkiem, czasem lubimy skoczyć sobie do gardeł, pośmieszkować, nadmuchać sztuczną dramę-aferę... tacy już jesteśmy. Dlatego wiele osób nie potrafi wytrwać nawet tygodnia.
  • Odpowiedz
@Niewierny_Mops: Tak, koniobijstwa ciąg dalszy, tym razem na punkcie koloru literek. Ale ze mnie przegryw, mam zielony nick na wykopie :( Dla ludzi o mocnych nerwach? Proszę cię. To przypomina epilepsję i dauna z bliżej nieokreślonego powodu, a nie informacyjno społecznościowy content (twój post). Czytam wykop od dawna ziomeczku, i byłby naprawdę ciekawszy, gdyby właśnie takie łebki jak ty nie z-------y go gimbo-fazą. Odstaw acodin.
  • Odpowiedz
@Niewierny_Mops: a co k---a można wycisnąć z "superbohater1 n--------a superbohater2"? Skoro sam "superbohater" to koncepcja tak kosmicznie wyeksploatowana. Ba, taki rodzaj postaci od samego początku ma słaby potencjał fabularny? Z gówna bicza nie ukręcisz...
  • Odpowiedz
Czytam wykop od dawna ziomeczku, i byłby naprawdę ciekawszy, gdyby właśnie takie łebki jak ty nie z-------y go gimbo-fazą. Odstaw acodin.


@K6_punktow_obledu: Czytasz od dawna? Musisz być fajny. Łebki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To było jeszcze bardziej gimbusiarskie, idź i #usunkonto "ziomeczku" jak się Tobie nie podoba. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Niewierny_Mops: Ale mi się podoba, lubię przykręcać kretynom zabawki do podłogi i patrzeć jak się z nimi siłują :) W sumie jestem fajny, a swoją drogą łebki nie bardzo są gimbusiarskie, to tekst mojego dziadka. Usuń konto... oj słabo słabo, to takie masz te mocne nerwy? Masz jakieś w ogóle swoje odzywki? Czy tylko te grypsy wypokowe?

na razie "to czym strzelasz do mnie to weź k---a wolę o tym
  • Odpowiedz