Wpis z mikrobloga

O #!$%@? XD DEADPOOL PRZY TYM CZYMŚ, TO ARCYDZIEŁO FABULARNE.

1. Obrus Łejn, wiem, że jesteś Batmon.
2. Supermon, a Ty Klark Kent (NIE, NO CO WY XDDD)
3. No to ustawka.
4. Piu piu, karabiny, lasery
5. Batmon, jesteś suaby bo masz tylko kase, a nie moce hehe
6. Ale mam kryptonit! Piu piu, karabiny, lasery
7. Oh nie, słabość supermona, on weźmie i umrze
8. Profesor Loczek robi potwora XD
9. OH NIE, POTWÓR CHCE NAS ZABIĆ.
10. ŁONDERŁUMEN!!!!!!!!!!1111oneoneone...
11. Hehe, ocaliłaś nas.
12. Musimy połączyć siły i pokonać potwora mocą przyjaźni!
13. Piu piu, karabiny, lasery
14. Wygraliśmy z mocą naszej przyjaźni XDDD
15. Wszyscy żyli długo i szczęśliwie

Dla tych, co twierdzą, że #deadpool to porażka, poczekajcie na tego gniota XD

#film #marvel #niepopularnaopinia i #gorzkiezale

#batman vs #superman
Niewierny_Mops - O #!$%@? XD DEADPOOL PRZY TYM CZYMŚ, TO ARCYDZIEŁO FABULARNE.

1. ...
  • 42
  • Odpowiedz
@Krzemien: Z perspektywy odskoczni od klasycznych i typowych filmów o superbohaterach, osobiste 11/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) od początku miało być brutalnie i z humorem - słowa dotrzymali.

@MorDrakka: co mają moje kompleksy do tego, że widzę osobiście w filmie potencjał na porażkę roku? XD
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: jak na razie przy każdej krytyce, to ty się tak rzucasz. No i w przeciwieństwie do ciebie, ja przynajmniej mam argumenty po swojej stronie. Gdyby to napisał jakimś normalnym tekstem, a nie jak gimbus, to możnaby ten wpis wziąć chociaż trochę na poważnie
  • Odpowiedz
chodzi przede wszystkim o wielką gimbazę wyciekającą z tego wpisu


@MorDrakka: jak połowa kontentu na wykopie. Proszę, dla Ciebie poprawka:

Z góry oceniam ten film na porażkę, zmarnowany potencjał, który uległ w negatywny sposób obecnym trendom filmowym. Nie jestem w obecnej chwili od strony komiksowej zaznajomiony z wątkiem Batman vs Superman (o ile mi wiadomo, to coś takiego było) - mimo wszystko, sądzę, że fabuła, którą można porównać z edukacyjnymi
  • Odpowiedz
@Niewierny_Mops: Jaki Marvel? Bo nie widzę tu żadnej postaci Marvela? Zgadzam się film będzie ssać, bo ledwo przedstawili Supermana (który zbierał po mordzie cały Man of Steel) a już będą z niego robić złego bohatera. Batman vs Superman to oddzielny komiks (nawet bardzo dobry), ale robią go dużo za wcześnie.

Poza tym - DC #nikogo
  • Odpowiedz
@Niewierny_Mops: @Gabishi: @Krzemien: ludzie którzy myśleli, że #deadpool będzie wyjebistym (a teraz płaczą że jest #!$%@?) filmem chyba w ogóle nie obserwują rynku kina z superbohaterami. zwłaszcza tego marvelowskiego. ten film nie ma fabuły, bo jej nie potrzebuje. jednak jest to trochę refresh bo powstał film który jest czarną komedią dla dorosłych. i robi dobrze to co ma robić, chociaż wyśmienity nie jest i
  • Odpowiedz
mimo wszystko, sądzę, że fabuła, którą można porównać z edukacyjnymi bajkami dla dzieci


jakoś Marvelowi taka fabuła nie przeszkadza

Zwiastun pokazuje wszystkie karty i nie wydaje mi się, aby mogło to wyglądać inaczej niż napisałem wcześniej.


@
  • Odpowiedz