Wpis z mikrobloga

#cebuladeals dla #konin minium 8 tysiecy do przodu

http://allegro.pl/volkswagen-golf-6-2010r-nowa-lpg-uszkodzony-i6000152678.html

#kupautozmikro
#motoryzacja #samochody Kilka osob na PW pytalo o okazje. Czesc wprost mnie obrazala , a czesci mowila,ze nie ma.

Ide o zaklad ,ze jutro juz bedzie nieaktualne. Jakby bylo zainteresowanie to moge wkleac codziennie oferty, bo wszystkiego w Polsce nie kupie. Niestety ( ͜͡ʖ ͡€)
  • 49
@PaulStone: Moze kupil auto na kredyt i nie ma kasy na naprawe, bo brak AC. Moze poprostu niechce jezdzic powypadkowym. Sprzedajacy jest wlascicielem prywatnym ( nie hiena), mowi,ze ma juz nowe. Zaklina sie ,ze do momentu szkody stan idealny. Jest komplet ksiazek i kluczykow podobno. Rozne sa koleje losu. Jechac obejrzec i jak stan opisywany zgadza sie z faktycznym to wylozyc cebuliony bez gadania. Oczywiscie jest ryzyko,ze na miejscu moze byc
@PaulStone: Cos takiego jak pecha w kupowaniu uzywanych aut jest pojeciem mocna przeszacowanym wedlug mnie. Zwykle to jest ignorancja albo lekkomyslnosc. Kupujac auto za 20-30k .... (nawet za 10k) w maire gruntowne przejrzenie go na miejscu. Kazdy ma obeznanego kumpla (albo kumpla,kumpla) ktory za flache albo kilka biletow NBP wstepnie zweryfikuje woz bez pudla. JAk watpliwosci to konkretna ekspertyza w warsztacie/aso. Nie da sie ( tak,zeby sie handlarzowi oplacalo) zrobic #!$%@?
@PaulStone: bo pewnie tak jest. Teraz własnie tak się robi okazje, "lekko puknięty" i już przeliczasz ile będzie kosztowała naprawa, ile zarobisz. Pojechał na warsztat, zobaczyły, że spawany z 3, więc chce sprzedać.
Auto ogółem stoi teraz na blacharni - skoro już tam dojechał to ciekawe czemu nie robi;p Chyba że do jakiejś wyceny tam go wzięli - bo podobno dostał kasę z AC i ma teraz inne auto. Silnik ok, ale nieodpalany od stycznia;p Zarezerwowany - o 12:00 ktoś go ogląda
@Euphor: Nie zaznaczylbym opcji "Bezwypadkowy" a klient by dostal zdjecia z tej aukcji wydrukane. Wbrew pozorom to taka dokumentacja podnosi wiarygodnosc sprzedajacego. Strzelam ,ze 80% aut w Polsce z przedzialu 5lat + miala jakas ingerencje blacharza/lakiernika.

W to auto wsadzilbym Zona z dwojka moich dzieci bez mrugniecia okiem. Pomijam to,ze by niechcial tym ejzdzic.

Dalej twierdzisz,ze kazde jest "kombinowane" podszykowane ?