Wpis z mikrobloga

@kinollos: A moim zdaniem można - widziałem nawet kiedyś posta gdzie gość pisał, że jego dziewczyna nie może w pracy nosić pierścionków, więc oświadczył się naszyjnikiem :-) Jest to jednak dosyć ryzykowane i myślę, że w takim wypadku warto dowiedzieć się w jakiś sposób ("przypadkiem" w trakcie rozmowy albo przez wspólną znajomą), co o takim pomyśle sądzi partnerka.
@NullPointer: rozmawialiśmy o tym :) Stwierdziła, że wolałaby, żebym się oświadczył jakąś fajną wycieczką albo właśnie kolczykami, tylko zastanawiam się czy w tym przypadku tradycja nie powinna być zachowana.
@kinollos: Oj, żebyś się nie naciął na logikę różowych pasków typu "Tylko tak mówiłam, a w głębi duszy liczyłam że się domyślisz" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepiej zrób tak, jak ktoś już wyżej wspomniał, kup zestaw, np. pierścionek i kolczyki w takim samym wzorze. Wtedy najwyżej pierścionek będzie zakładany tylko od święta, a kolczyki będą o nim przypominały :)
@kinollos: jak nie nosi to kup jej to co nosi. Też pierścionków nie lubię i nigdy w życiu bym nie nosiła.

Albo zabierz ją na tą zaręczynową wycieczkę i dla zachowania tej śmiesznej tradycji oświadcz się jakimś pierścionkiem z kwiatka czy coś takiego.