Wpis z mikrobloga

Rozwiązałem .wreszcie rozwiązałem .na bazie tych dokumentów Proszę to sprawdzić .

Jeszcze raz Oświadczam

1] nie współpracowałem z SB

2] nie donosiłem nigdy na nikogo

3] nie brałem żadnych pieniędzy

4] nie dałem się złamać

.Natomiast dałem się podejść na chwyt ze zgubą pieniędzy i kontrolą wydatków .Masz miękkie serce musisz mieć twardą .

....Podpisałem dwa podobne , główne dokumenty , przy dwóch świadkach , to umożliwiło Sbeką pobieranie pieniędzy dla siebie nie dla mnie i o dziwo robili to po kolei różni i to dość długo .Ja dawno zdecydowanie zerwałem kontakty

.Musieli wykazywać że współpracuję i pisali za mnie donosy .by brać na moje konto pieniądze .

Materiały ręcznego opisu które w padały podczas rewizji i zebrane z różnych miejsc podbudowywały ich bezczelne działania ..

Kapitanie Graczyk to Pan mnie tak urządził ,a ja się zlitowałem nad Panem ..Jedno pytanie pozostaje, czy zrobił Pan to w pojedynkę czy robiliście to zbiorowo

.Panie Boże dzięki CI AMEN . lw
  • 382
  • Odpowiedz
@lechwalesa
Kpt Graczyk? gratuluję złamania tajemnicy państwowej, IPN zdjął klauzulę tajności z teczek i mógł na legalu ujawnić akta, natomiast ujawnianie nazwisk przez osobę ciągle zobowiązaną do zachowania tajemnicy, jest przestępstwem.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: po amerykach się szlajasz I myślisz że bierzesz udział w castingu do kolejnej części "Głupi I głupszy" a role głupszego dostał naród? Nie Bolek. Naród od dawna wiedział że byłeś kapusiem. Czekaliśmy te wszystkie lata aż poprosisz o przebaczenie.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Tak to bywa gdy ktoś uważa się za sprytniejszego od większości ! Patrzy na innych z góry ...
Zamiast jednej wersji zdarzeń mamy festiwal różnych pokrętnych tłumaczeń i zwalania winy na inne osoby !
Niech Pan już skończy i usunie się trochę na dalszy plan ! Pieniądze $$$, bale, baseny to nie wszystko !
WIĘCEJ POKORY !
  • Odpowiedz
W jaki sposob to umniejsza jego role w historii tworzonej w latach 80 tych?


@maniac777: Może i nie umniejsza, ale w latach 90-tych te teczki mogły mieć wpływ na decyzję Wałęsy gdy został prezydentem RP. Czy to tak trudno zrozumieć, że sbecy mieli kwity na Wałęsę i mogli ich używać?

Dlaczego Kiszczaka uniewinniono gdy Wałęsa był prezydentem?

Dlaczego ginęły dokumenty TW. Bolek za jego prezydentury. Nawet ekipa Kwaśniewskiego to odnotowała.

Dlaczego
  • Odpowiedz
Jak rany, nawet poziom grafomanii na poziomie poniżej podstawówki. Czy to się dzieje naprawdę, żeby były prezydent kraju (tego z kart historii też się nie wymarze) nie potrafił nawet składnie zdania napisać...
  • Odpowiedz
@Elvadom: Sorry Kolego,ale nie bronię byłego Prezydenta,ale zastanawiam się po prostu nad tym co samo "rzuciło mi się w oczy" nie jestem fanem p.Wałęsy,ale też nie skreślam ludzi wciągu kilku sekund.... wolę pomyśleć,zastanowić się. Sprawa którą poruszyłem wydaje mi się ciekawa i do przemyślenia. Ps. co ma do tego ,że jestem na blogu od kilkunastu minut? Mam takie samo prawo do wypowiedzenia się jak każdy.
  • Odpowiedz
@lechwalesa:
Mam pytanie Panie Prezydencie:

Skoro nie współpracował Pan z SB, to dlaczego piłeś Pan wódkę z Kiszczakiem (odpowiedzialnym za stan wojenny oraz za śmierć górników kopalni Wujek) ?

Dlaczego po 89 nie wprowadzono projektu lustracyjnego, który chciał wprowadzić Janusz Korwin-Mikke, skoro Pan obalił Komunę, dlaczego nie chciał Pan do końca wsadzić do więzienia tych #!$%@?ów?
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Oooo panie prezydencie nie można bylo tak od razu? Juz prawie sie nabrałem na to ze Pan współpracował. Na szczęście wszystko się wyjaśniło :3 @faktytvn pośćcie to wieczorem niech cała Polska sie dowie ze zaszło wielkie nieporozumienie :)
  • Odpowiedz
@lechwalesa:
Kiszczakowa (pewnie nieświadomie) dała Panu szansę na uratowanie honoru. Niech Pan się przyzna i przeprosi.

Jeśli do śmierci będzie Pan się tak zapierał, to hostoria zapamięta Pana tylko jako kolejnego złamanego przez komunę kłamcę, a wszelkie "plusy dodatnie" zostaną zapomniane.
  • Odpowiedz
.Panie Boże dzięki CI AMEN . lw


@lechwalesa: W tej dyskusji nie powinno być "miejsca" dla Boga. Tylko fakty. A faktów Pan nie przytoczył żadnych, tylko podejrzenia.

Ja chciałbym tylko o jedno zapytać - jak to jest kilkakrotnie wygrać w totka? Osobiście mam szczęście do konkursów opartych o talent/wiedzę ale za cholerę czerwoną nie potrafię wygrać żadnej loterii. Pan wygrał kilkakrotnie i to wtedy, gdy potrzeby były duże. Jak to się
  • Odpowiedz