Wpis z mikrobloga

Rozwiązałem .wreszcie rozwiązałem .na bazie tych dokumentów Proszę to sprawdzić .

Jeszcze raz Oświadczam

1] nie współpracowałem z SB

2] nie donosiłem nigdy na nikogo

3] nie brałem żadnych pieniędzy

4] nie dałem się złamać

.Natomiast dałem się podejść na chwyt ze zgubą pieniędzy i kontrolą wydatków .Masz miękkie serce musisz mieć twardą .

....Podpisałem dwa podobne , główne dokumenty , przy dwóch świadkach , to umożliwiło Sbeką pobieranie pieniędzy dla siebie nie dla mnie i o dziwo robili to po kolei różni i to dość długo .Ja dawno zdecydowanie zerwałem kontakty

.Musieli wykazywać że współpracuję i pisali za mnie donosy .by brać na moje konto pieniądze .

Materiały ręcznego opisu które w padały podczas rewizji i zebrane z różnych miejsc podbudowywały ich bezczelne działania ..

Kapitanie Graczyk to Pan mnie tak urządził ,a ja się zlitowałem nad Panem ..Jedno pytanie pozostaje, czy zrobił Pan to w pojedynkę czy robiliście to zbiorowo

.Panie Boże dzięki CI AMEN . lw
  • 382
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy sa na to jakies inne poza przypuszczeniami dowody?


@maniac777: Są. Audyt Kwaśniewskiego i odnotowanie pisemne, że Lech Wałęsa gdy był prezydentem pożyczył teczki na swój temat i do tej pory ich nie zwrócił.

Plus wyrwane kartki z teczek. Gdyby był krystalicznym człowiekiem jak o sobie mówi, to chyba nie bałby się tego co mogłoby się znajdować w środku, prawda?
  • Odpowiedz
Były agent uwalił dekomunizację i pozwolił czerwonym dalej niszczyć ten kraj, a ty pytasz, czy to umniejsza jego roli... Historia właśnie splunęła ci w twarz, a ty dalej udajesz, że pada.


@ThorinOakenshield: gdyby nie wydazenia lat 80 ktorych byl wazna czescia moglibysmy nadal miec komune lub moglo sie skonczyc krwawa jatka. Mozesz sie ze mna nie zgadzac ale jak dla mnie to faktem jest ze walesa w 80 tych dzial jak najbardziej dla dobra kraju.

Kaczynskiemu nie, bo nie udziela sie na
  • Odpowiedz
gdyby nie wydazenia lat 80 ktorych byl wazna czescia moglibysmy nadal miec komune lub moglo sie skonczyc krwawa jatka. Mozesz sie ze mna nie zgadzac ale jak dla mnie to faktem jest ze walesa w 80 tych dzial jak najbardziej dla dobra kraju.


@maniac777: Są bardzo poważne wątpliwości odnośnie jego roli, nawet w tamtym okresie. A swoimi kłamstwami sam sprawia, że coraz mniej ludzi mu wierzy. Postawisz swoje pieniądze, na
  • Odpowiedz
Są. Audyt Kwaśniewskiego i odnotowanie pisemne, że Lech Wałęsa gdy był prezydentem pożyczył teczki na swój temat i do tej pory ich nie zwrócił.


Chodzi o ta teczke z akcji ambasador i sad? To dowod na to ze zachowal sie niegodnie wobec dokumentow ale jeszcze nie dowod ze dal sie szantazowac.

Poza tym na podstawie tego faktu trudno powiedziec co nim kierowalo rownie dobrze mogl sie wstydzic i chciec uktyc to co
  • Odpowiedz
@lechwalesa: więc jak Pan wytłumaczy fakt, że papiery na Pańską współpracę datowane są na lata 70-76 kiedy jeszcze nic Pan nie znaczył (sb nie miało więc na Pana takiego parcia) skoro dokumenty są dość ściśle skatalogowane oraz oznaczone co praktycznie wyklucza możliwość dodania nowych papierów pomiędzy obecne bez przerabiania wszystkich teczek powstałych od daty tego podrobionego dokumentu do dnia w którym ktoś chciałby go "dołączyć"? Poza tym jak Pan odniesie
  • Odpowiedz
@komitet_figli: Hmmm... można to wziąć pod uwagę,ale w tym momencie ,rzuca się w oczy cyt" ktoś dyktował" więc czy to były słowa Wałęsy? Nie zrozumcie mnie źle,nie bronię,nie neguję niczego,staram się na "chłodno" analizować to co się dzieje. Być może współpracował,może nie,nie wiem . Chciałbym tylko zauważyć ,że czasem trzeba -udawać współpracę z "wrogiem" ,aby coś osiągnąć,a Wałęsa osiągnął tego nikt nie może negować,oczywiście z całym sztabem odważnych ludzi,którym również
  • Odpowiedz
@maniac777: tylko, ze mnie Kaczynski nie interesuje. Interesuje mnie Wałęsa, człowiek, który obalił komunizm byłym prezydentem Polski, a teraz okazuje się, że to kapuś i marionetka komunistów... Niech odpowie jak było, dlaczego wycofał się z debaty w telewizji ? Dlaczego ta uchwała lustracyjna nie wyszła od niego, dlaczego mając w rękach władzę nie udupił SBeków?
Nie zastanawia Cię to ? Kaczor, za 3,5 roku pójdzie do wora, bo kolejny rząd
  • Odpowiedz
Są bardzo poważne wątpliwości odnośnie jego roli, nawet w tamtym okresie. A swoimi kłamstwami sam sprawia, że coraz mniej ludzi mu wierzy. Postawisz swoje pieniądze, na to, że działał wtedy tak jak mu serce kazało, a nie tak jak kazał oficer prowadzący? Skąd masz te pewność? To tylko twoja wiara.


@ThorinOakenshield: Jakie konkretnie? Ja mu na razie (przynajmnie do czasu ekspertyz grafologicznych) nie ufam w zakresie tego co mowi o
  • Odpowiedz