Wpis z mikrobloga

Rozwiązałem .wreszcie rozwiązałem .na bazie tych dokumentów Proszę to sprawdzić .

Jeszcze raz Oświadczam

1] nie współpracowałem z SB

2] nie donosiłem nigdy na nikogo

3] nie brałem żadnych pieniędzy

4] nie dałem się złamać

.Natomiast dałem się podejść na chwyt ze zgubą pieniędzy i kontrolą wydatków .Masz miękkie serce musisz mieć twardą .

....Podpisałem dwa podobne , główne dokumenty , przy dwóch świadkach , to umożliwiło Sbeką pobieranie pieniędzy dla siebie nie dla mnie i o dziwo robili to po kolei różni i to dość długo .Ja dawno zdecydowanie zerwałem kontakty

.Musieli wykazywać że współpracuję i pisali za mnie donosy .by brać na moje konto pieniądze .

Materiały ręcznego opisu które w padały podczas rewizji i zebrane z różnych miejsc podbudowywały ich bezczelne działania ..

Kapitanie Graczyk to Pan mnie tak urządził ,a ja się zlitowałem nad Panem ..Jedno pytanie pozostaje, czy zrobił Pan to w pojedynkę czy robiliście to zbiorowo

.Panie Boże dzięki CI AMEN . lw
  • 382
Kapitanie Graczyk

@lechwalesa: Kim był kpt. Graczyk? Twoim oficerem prowadzącym?
EDIT: Już wiem. Już dwa lata temu nie kryłeś się ze współpracą z SB (a i wielu wcześniejszych wypowiedziach to przebąkiwałeś), więc czemu afera jest dopiero teraz i mimo wszystko tyle stronnictw cię broni i wybiela? Pranie mózgu, czy na nich też są kwity?
http://niezalezna.pl/46853-kapitan-graczyk-ktory-mnie-zwerbowal-chwali-sie-walesa-zobacz-nagranie
http://www.rp.pl/artykul/227229-Kapitan-Graczyk-broni-bylego-prezydenta-.html
@lechwalesa: Panie Wałęsa-Bolek wzywam Pana do rozliczenia się z Narodem, koniec tych kpin i zakłamań, koniec wymijających bełkotów, nadszedł czas na PRAWDĘ, a jeśli Pan teraz tego nie zrobi to młodzi Panu pomogą wywiązać się z Obowiązku Prawdy! Żądam Pana Spowiedzi i LUSTRACJI w POLSCE, koniec w wyzyskiem donosicieli!

Bolek, zrobią Ci wjazd na chatę i wtedy się okaże co jeszcze nakradłeś zdrajco. Jesteś teraz wyjęty z pod prawa. Szykuj się...
@lechwalesa: Wcześniej był że nie podpisywał Pan, teraz że podpisał Pan ale nie mógł powiedzieć bo obiecał Graczykowi. Na przestrzeni lat w zależności od tego co wyszło to jest inna wersja. Za niedługo znowu się Pan do czegoś przyzna i powie Pan ze nie mówi o tym bo obiecał Pan Dance. Prawdopodobieństwo tego że to co Pan mówi jest takie same jak regularne wygrywanie w totka o którym pisała Pana żona.