Wpis z mikrobloga

979 399 - 206 = 979 193

#200km z wczoraj podczas "huraganowego" wiatru. Momentami ciężko było utrzymać rower w pionie i na swoim pasie. Miało być #100km, ale na wtorek zapowiadali deszcz ze śniegiem, więc nie ma lekko. Pierwsza setka za dnia, druga po ciemku. W Puszczy udało się spotkać kilka sarenek, ale w czasie jazdy i o zmroku słabo wyszły.

W Niepołomicach jadę krajową 75 troszkę cisnąc 40km/h, a ktoś Seicento (sugerowałoby to babę lub dziadka) z podporządkowanej wali na wprost. Zrobiło się cholernie niefajnie, bo zacząłem uciekać w prawo, a tam zaczynał się chodnik z 20cm krawężnikiem.

@Haz111 w Puszczy spotkałem Twojego kumpla Rafała z (chyba) Baczków. Nawet mnie znał, bo podobno pokazywałeś mu jazdę na 737km i też planujecie jakiś dystans zrobić.

Ty nie jesteś czasem metaxa?


#rowerowyrownik
Pobierz metaxy - 979 399 - 206 = 979 193

#200km z wczoraj podczas "huraganowego" wiatru. M...
źródło: comment_8RtABsFq45JJtVCNI4MoFVSwnqhGebyU.jpg
  • 46
To musiało być fajne uczucie jak randomowy rowerzysta spotkany na trasie Cię rozpoznał, nie? ;)


@Haz111: Fajniejsze będzie jak zrobicie ten dystans. Cieszy mnie jak ludzie widzą jakiś mój dystans i chcą zrobić coś podobnego.

panie celebryto


@Mortal84: Ja tam "skromniś" jestem.
Cieszy mnie jak ludzie widzą jakiś mój dystans i chcą zrobić coś podobnego.


@metaxy: A to akurat działa. Widzę te wszystkie wpisy >100 km w RR i sam mam ochotę taki dystans przejechać (może nawet w ten weekend, jak będzie sucho i bez deszczu).
@Mortal84: powiedz to tym, którzy będą za nim gonić ;)
A teraz tak serio, @metaxy przynajmniej w kolejnej trasie długodystansowej będzie mieć zawsze awaryjnie kogoś, kto podskoczy w razie jakiejś większej awarii (której oczywiście nie życzę, ale ja z tych, co to zawsze gotowi na apokalipse zombie), bo na pewno dzikie tłumy będą obserwować postępy.
@metaxy: świetne zdjęcia, zwłaszcza drugie, podrzucisz pełną rozdzielczość? Ustawiłbym na tapetę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście wielki szacunek za 200 kilometrów przy takim wietrze, mnie czasami zatrzymywał aż. Widzę, że Tobie już chyba nic w czasie jazdy niestraszne ;)
Widzę, że Tobie już chyba nic w czasie jazdy niestraszne ;)


@feelbeats: Straszne, ale zapieprzać trzeba.

świetne zdjęcia, zwłaszcza drugie, podrzucisz pełną rozdzielczość? Ustawiłbym na tapetę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


W załączniku. Jakość 90/100, bo pełne się nie mieści w limicie Wykopu.

zawsze awaryjnie kogoś, kto podskoczy w razie jakiejś większej awarii


@kasiknocheinmal: Liczę na to delikatnie.

na pewno dzikie tłumy będą obserwować postępy.


W tamtym
Pobierz metaxy - > Widzę, że Tobie już chyba nic w czasie jazdy niestraszne ;)

@feelbeats:...
źródło: comment_annPATWk2lrTOKTo5SN39mPTrBrTXO8y.jpg