Wpis z mikrobloga

@Wonziu ja wiem że biedaczat to sprawa drugorzędna i mało kto się przejmuje co tam się dzieje, ale mógłbyś zwrócić chłopakom uwagę bo żal patrzeć.
  • Odpowiedz
@Hack3rz: Pomiędzy banem a moim wpisem HEHHEHE były jakieś 4 sekundy. Szybki jest ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@cbool22: A po co spamować tag z 1k ludzi zamiast skoro można zapytać się na czacie? Dodatkowo na czacie jest teraz może 15 osób bo strima nie ma więc chyba można odpowiedzieć normalnie lub nawet napisać, że za HEHHEHE jest kick ale nie lepiej bana dowalić XD
  • Odpowiedz
@epll: Wonziu już pisał na ten temat:

ok, słuchajcie :P

sprawy się wymknęły spod kontroli, to prawda :P Obecnie wygląda to tak, że istnieje sobie moja patologiczna stronka na literkę "j" i zorganizowany przez społeczność, teoretycznie niezależny aczkolwiek podlegający zasadom quakenetu ircowy czat, stworzony przez trolita.

No i to jest tak - nie lubię dymać ludzi. Grono moderatorskie wybrało się tam bez mojego większego udziału, robią co robią, tyle. Głupio mi
  • Odpowiedz
@B4rt0: Po prostu pokazuje jak działają modzi tam jak ktoś by się łudził, że wraz ze wzrostem poziomu strimów wonzia poziom modów też wzrósł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie od dzis wiadomo ze admini na czacie to patologia. Goscie w przedziale wiekowym 13-17lat.
O inteligencji pelikana.

Sam #wonziu pisal ze to patologia a trzyma ich bo za darmo mu prowadza stronke.....
  • Odpowiedz