Wpis z mikrobloga

@iso9001: Tez mam beke, B4rt0 i rexar na sile wciskaja ze wszyscy modzi to kulturalne istoty co sa napastowane przez zwyklych userow. A bany to ostateczna ostatecznosc.
Czyli:

Modzi na jadisco.pl: Elita elit polskiej mysli i filozofii, laureaci pulitzera i nobla

User na jadisco.pl: plebs, pesant, cham prostak jedyna metoda na konwersacje to ban
  • Odpowiedz
@IDDQDIDKFA: bekę to ja mam z was bo zwykłe przekomarzanie się na czacie traktujcie jak coś strasznego, no po prostu poważny biznes xD jak ktoś czuje się pokrzywdzony to niech składa skargę na moda a nie wylewa żale i wiadro pomyj na wypoku. Piszę na czacie dłuższy czas i widziałem już za dużo debili, którzy ciągle trollując i #!$%@?ąc resztę użytkowników zagwarantowali sobie takie a nie inne traktowanie ze strony
  • Odpowiedz
Nie wiem o co chodzi, więc się wypowiem ... jak to specjalista z czatu, Kaooa

Serio napisaliście tyle wpisów o banie za caps locka ? Lol, Gg wp.
  • Odpowiedz
Gdyby Maverick91 Cię nie zbanował zapewne zrobiłby to bot "Pancernik". Po prostu czekam na wpisy "zabierzcie moda temu całemu Pancernikowy. Wykopuje ludzi z czatu. Nienawistny mod. Pewnie ma 15 lat".

Większości z tego wątku mogę po prostu polecić następujący strim:
http://www.twitch.tv/sharishaxd
Czat nie ma moderacji i content dopasowany do nastoletnich krzykaczy.

Jako
  • Odpowiedz
@kiwikuku: to nie kwestia przejmowania. Po prostu jak ludziom siedzącym w nocy to przeszkadza i dowiaduje się o tym następnego dnia to wtedy wyciągam konsekwencje
  • Odpowiedz