Wpis z mikrobloga

@epll: Przecież nie od dziś wiadomo, że czat u Wonzia to z lekksza mała patola ;). Dlatego, gdy oglądam strimy Wonzia, to czat sobie chowam, odpalając gdy chcę coś napisać.
  • Odpowiedz
@epll: Szczerze powiedziawszy staram się sprawdzać wykop co jakiś czas pod względem skarg na modów, ale skargi i wypowiedzi @IDDQDIDKFA i jemu podobnych, którzy dostali w pełni zasadne bany, a potem wylewali wiadra pomyj na moderację i korzystają z każdej okazji, aby nas obrażać sprawiają, że ciężko mi traktować wypowiedzi ludzi tutaj poważnie.

Prawda jest taka, że większość bezzasadnych banów jest dawana przez samego Wonzia lub z jego polecenia
  • Odpowiedz
@B4rt0: Ja bym na Twoim miejscu w takim razie zaczął od porządnego regulaminu co można a co nie. Wypisanie wszystkich zasad za co ban jest itp. itd..
Teraz obecnie są tylko 3 zasady i tyle (i patrząc po tym, że złapałem bana nawet na nie modzi nie patrzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)) http://jadisco.pl/faq.php .
  • Odpowiedz
@B4rt0, czy do ciebie nie dociera ze nawet @Wonziu widzi jaka jest patologia na czacie robiona przez adminow. To chyba o czyms swiadczy....czy dalej bedziesz refuse to acknowledge. Zyj sobie w tym kole wzajemnej adoracjii a kazdego co ma inne zdanie dalej banuj....
  • Odpowiedz
@IDDQDIDKFA: Już dawno rozmawiałem z @Wonziu o "patologii na czacie robionej przez adminów" i sprawę tą uważam za wyjaśnioną pomiędzy nami.
To ty chyba nie potrafisz przyznać, że większość patologii na czacie jest dziełem samych użytkowników i uważasz, że wszystko co złe na tym czacie pochodzi od modów. Wszystkie swoje argumenty opierasz na tym, że moderatorzy są bezkarni, gdzie w rzeczywistości wcale tak nie jest o czym pisałem wyżej.
  • Odpowiedz
my tu gadu gadu a wonziu gra offline w x-coma.....

@B4rt0, nie wiem co uzgadniales z wonziem bo nie siedze na czacie od nie pamietnych czasow...z tego co mowia ludzie to dalej jest patologia....tym sie kieruje
  • Odpowiedz
@B4rt0:

Wszystkie swoje argumenty opierasz na tym, że moderatorzy są bezkarni, gdzie w rzeczywistości wcale tak nie jest


Hmm, więc jak to jest możliwe, że taki Wojtek354 wciąż ma moda? Pamiętam sytuację, gdzie uwziął się na jakiegoś użytkownika i kickował go co chwilę przez dwa wieczory z rzędu właściwie bez powodu (chodziło jakoby o nakłonienie go do wejścia na ts-a, po ty by się z niego móc pośmiać na żywo).
  • Odpowiedz
@IDDQDIDKFA: Więc sam przyznajesz, że od dawna nie byłeś na czacie, a tylko powielasz opinie innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@bgb1: Na pewno zgodzisz się ze mną, że na czacie istnieje coś takiego jak "grono stałych bywalców", osoby które od dawna siedzą na czacie i są dobrze znane moderacji i przypuszczam, że była to taka osoba. Rozumiem, że twoi znajomi/koledzy nigdy nie robią sobie
  • Odpowiedz
@B4rt0:

Na pewno zgodzisz się ze mną, że na czacie istnieje coś takiego jak "grono stałych bywalców", osoby które od dawna siedzą na czacie i są dobrze znane moderacji i przypuszczam, że była to taka osoba. Rozumiem, że twoi znajomi/koledzy nigdy nie robią sobie z ciebie jaj albo ciebie nie trollują.


Tak właśnie przypuszczałem, że pójdziesz w ten ton, ale nie - to nie była taka sytuacja, że wszystko cacy
  • Odpowiedz
@bgb1: olej chlopie. @B4rt0 bedzie tylko odbijal pileczke i wypieral sie. Kazdy wie jak jest. Samo wonziu mowil ze mody to patologia a teraz B4rt0 mydli nam oczy ze sie z wonziem dogadal ze opracowali precyzyjny i perfekcyjny plan naprawczy, ze juz bedzie lepiej, ze juz tylko ostatni raz mody beda dawac kicki i obrazac userow

@B4rt0 powiem jedno
na czacie za taka rozmowe juz wszyscy by mieli
I.....A - @bgb1: olej chlopie. @B4rt0 bedzie tylko odbijal pileczke i wypieral sie. K...

źródło: comment_IOSO4TMtzFJvNmddmuVDaelsC1GjyGkl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@epll: ja już dawno wrzuciłem wszystkie zielone i niebieskie nicki na czarną listę, żeby mi ukrywało ich teksty. Polecam ten styl oglądania, jedynie się #!$%@? jak widzę ich nicki na wewnętrznym czacie, jaki wyświetla Wenzo.
  • Odpowiedz