Wpis z mikrobloga

@rexar: raka do daje biedaczat nocą, obrażanie użytkowników, modów, wyśmiewanie się z różnych symboli. przeglądając czasami logi z chatu mam wrażenie, że Wonziu przyciągnął naprawdę sporą grupę karachanow i innnej patologii.
  • Odpowiedz
@bgb1 Podrzuć logi. Nie wiem gdzie wyczytałeś, że modzi są "prawilni i w ogóle", bo gdyby tak było nie byłoby potrzeby dla skarg.

@IDDQDIDKFA Traktujesz to co napisał Wonziu jak prawdę objawioną, gdzie rzeczywistość jest taka, że napisał to pod wadliwą skargą nie znając sytuacji i bez zastanowienia. To, że wtedy tak napisał, to nie znaczy, że cały czas tak uważa.
  • Odpowiedz
@denevaq: Nie chcę niszczyć twoich wyobrażeń o tym serwisie, ale obserwując wypowiedzi niektórych użytkowników, to wykop to dla mnie taki karaczan i przypuszczam, że większość ludzi, o których piszesz stąd się wywodzi. Nawet zestaw podanych przez ciebie zachowań się zgadza...
  • Odpowiedz
Mentalne gimbusy które poczuły troszkę 'władzy', wywalają za byle pierdoły.


@Krs90: przypomniały mi się czasy IRCa i walki botów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wonziu już pisał na ten temat:


@sandacz_grozy: tak samo jak wymknął mu się "Suchy Kanał" na StarCraft2. szkoda, bo spora część ludzi się tam zebrała, chętna turniejować co tydzień, wszystko było zapięte na ostatni guzik, ale patrona zabrakło.
  • Odpowiedz
  • 2
Jaki argument do mnie nie trafia? Że nie uginam się przed płaczem ludzi z wypoku? Ja w zaprezentowanym przykładzie nic bym nie zrobił bo od kickowania za capsa jest Pancernik. I jak już wielokrotnie było powtarzane, zamiast lecieć na wypok wystarczy porozmawiac z innym modem. A ty iddcostam, dostaniesz ode mnie bana jak tylko zobaczę cie na czacie, jesteś kwintesencją tego o czym pisze @b4rt0. Niech no przypomnę, dostałeś bana,
  • Odpowiedz
Zgadzam się z tym co napisał @rexar , nic dodać nic ująć.

@IDDQDIDKFA: Już nie pierwszy raz argumentujesz swoje racje ilością plusów, proszę cię, bądź chociaż trochę poważny, bo za każdym razem jak o tym wspominasz nie mogę powstrzymać się od śmiechu.
Nie wiem czy wiesz, ale

  • Odpowiedz