Wpis z mikrobloga

@kisstheapex: Właśnie chyba nie mam zbyt silnej pewności siebie żeby chodzić tam regularnie bez poczucia wstydu albo zdenerwowania. Odruchowo porównuję się do lepszych jednostek w okolicy i działa to fatalnie na moje wyniki ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dlatego chciałabym ćwiczyć w pojedynkę, żeby skupić się maksymalnie na sobie, ale mieć też pod ręką czyjeś doradztwo.
@kisstheapex: Niestety nie - albo nie mają czasu, albo sami już na coś uczęszczają (głównie taniec/siłownia, więc wiesz.. (,) ). Bardzo mi zależy żeby coś znaleźć jak najszybciej, muszę w ramach pewnego programu odbić trochę godzin sportu przy niskich kosztach.
@kisstheapex: Haczykiem w umowie jest obecność kogoś upoważnionego podczas moich ćwiczeń - ktoś, kto potwierdzi potem moje godziny i stwierdzi progres. A indywidualne ze wspinaczki są w #!$%@? drogie ( ͡° ʖ̯ ͡°) SKSy też nie wypaliły.
Taniec byłby super, gdybym tylko miała kogoś znanego u boku i ktoś udzielałby lekcji tylko nam (,)
@kisstheapex: Nawet nie wiesz jak bym chciała uczęszczać na strzelnicę, czasami strzelam w amatorskiej tarczowni w garażu z rodzinnej wiatrówki. Niestety powód znowu ten sam - ostro zdzierają za godzinę zabawy pistolecikiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)