Wpis z mikrobloga

Max Payne 3 to jest świetna gra, wiadomo nie to co genialna 2 i 1, ale nie rozumiem narzekań. Grafika super, animacje mistrzostwo, upadanie ciał i wiarygodnosć reakcji po postrzałach to dla mnie poezja. Fabułę też śledzę, jest bardzo fajna. Ot, kolejny zarąbisty Max Payne. Jedna z najlepszych serii gier, ever. Przydało by się aby Rockstar wypuścił odświeżoną jedynkę.

#maxpayne #gry #rockstar
  • 13
@wujeklistonosza: Mam wrażenie, że ludzie narzekają na trzecią część bo nie kumają że to właśnie ma być ostra naparzanka z piękną grafiką, efektami, bullet time i sensowną fabułą, a nie jakaś niesamowita i głęboka gra przygodowa, albo jakiś symulator.
@ByczekFerrnando: uwierz mi, jakby dali po raz 3 to samo byłbyś jeszcze bardziej oburzony że dwa razy to samo było spoko, ale po raz trzeci to już odcinanie kuponów, na to przykładowo teraz seria assasins creed choruje, 2 razy to samo było spoko, ale żeby kolejne 4 kolejne gry czy ile tam były takie same to porażka
@ByczekFerrnando: wiesz, to że akcja nie dzieje się w nocy i nie ma "ciemniejszego" filtra graficznego nie znaczy, że od razu klimat nie jest mroczny, ba powiem nawet więcej całe okropieństwo, brud jaki widzimy w grze jeszcze bardziej potęguje w zderzeniu ze słonecznymi widokami ;)