Wpis z mikrobloga

@suttle: Ale co z tego, że nie są? Przecież nikt nie chce traktować wszystkich Polaków jak zamachowcow. Chodzi o to, że głupi ludzie oceniają całe grupy społeczne na podstawie stereotypów i przypisując wszystkim winę za zachowania niektórych. Jest to tak samo głupie przy nazywanie Polaków złodziejami, czy neonazistami, jak i przy nazywaniu muzułmanów terrorystami
@thekrepa: Szkoda że nikt nie zauważa, że Islam to nie tylko kilku łobuzów, ale także całe kraje gdzie za aprobatą społeczeństwa za ateizm grozi więzienie, lub kara śmierci. Szkoda, że nikt nie zauważa że w Polsce Muzułmanie mają problemy głównie z Sebixami, a w krajach arabskich normalni i pokojowi ludzie (czyli oczywiście ateiści) mają problemy z legalnymi władzami. Szkoda, że nikt nie zwraca uwagi na to, że obecnie neonazizm to lepszy
@TureckiKebab: łoł, poziom niezrozumienia problemu over 9000

Różnica jest taka że w naszej kulturze piętnuje się zachowania sebixowe, zaś w pewnych kręgach muzłumańskich z których pochodzą imigranci nawet skrajne niedopuszczalne zachowania potrafią być akceptowalne, jak choćby zabobonne obrzezanie dziewczynek (sic!), stąd bierze się negatywny obraz imigranta
@RuskiHolmes: Ja wiem o co ci chodzi, ale ludzie w twoim komentarzu rozczytają, że jesteś za bojówkami neonazistowskimi i masz #!$%@?. Szkoda natomiast, że taki @TureckiKebab podając przykłady jakichś sebków - złodziei (swoją drogą powołując się przy tym na onet) wychodzi z przekazem typu: zobaczcie islamscy terroryści mają swoich, ale my nie jesteśmy lepsi... Otóż jest spora różnica między sebixami, a terrorystami.
Szkoda, że mało osób widzi, że autor wpisu robi
@mraauuu: Ale porównanie nie ma na celu sugerować, że nasi neonazisci są takim samym zagrożeniem jak ekstremisci islamscy. Chodzi o to, że tylko idiota będzie traktował ciebie, lub mnie tak jak tych gości, tylko dlatego, że jesteśmy z tego samego kręgu kulturowego. Dokładnie tak samo jak wtedy, gdy muzułmanów /Arabów /brązowych /imigrantów /uchodźców będzie traktował jak islamistów