Wpis z mikrobloga

Ludzie uwaga stał się cud. Kolega wojujący lewak, znany radny od lat przyspawany do fotela lokalnego samorządu który był za multikulti i sprowadzaniem imigrantów bez limitu się nawrócił. Wystarczyło, że zrobił siebie wycieczkę po Europie. Zobaczył paryskie slumsy ze stosami śmieci i narkotyzującymi się Afrykańczykami na ulicach w biały dzień. Wystarczyło że zobaczył kosmicznie piękny budynek Parlamentu Europejskiego otoczony miasteczkiem kartonów ze śpiącymi na jego schodach tysiącami imigrantów srającymi na chodniki oraz że przejechał się tunelem do Wielkiej Brytanii i o mało co nie dostał w tubę za nagrywanie rzucających kamieniami arabskich turystów z Nowej Dżungli.
Świetna terapia. Nigdy nie wierzyłem że to możliwe. Polecam każdemu co ma jakieś wątpliwości. Facet miał skruchę i się przyznał że on w to po pierwsze nie wierzył a po drugie TVN i TOK FM kłamią (jego jedyne dotychczasowe okna na świat) szacun Jaro za szczerość!
#lewackalogika #takbylo #cud #ciekawostka
R2D2zSosnowca - Ludzie uwaga stał się cud. Kolega wojujący lewak, znany radny od lat ...

źródło: comment_iKBpvEr7U1W3SIuYqkzfWmXnT1CWEBgh.jpg

Pobierz
  • 38
@R2D2_z_Sosnowca: W Brukseli jest tak, że ciapatych jest cała masa. Jadąc z paskiem autobusem często byliśmy jedyną parą białych w pełnym autobusie. Natomiast żadna nieprzyjemność nas nie spotkała ani razu. Szczerze mówiąc, większą obawę czuję wracając z paskiem nocnym w Wawie, niż w Brukseli. Choć gdyby pasek miał jechać sam to jednak wolę, żeby sam jechał w Wawie, bo dziki jestem i im nie ufam.
Mam takie przeczucie, że kobiety pod